Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #wtf #zalesie

TL ; DR dziewczyna (21 lvl) , z którą piszę (ja level 27) od roku zapomniała, że wysyłała mi nudesy.

Dzisiaj miałem bardzo dziwną sytuację. Dziewczyna z innego miasta, z którą piszę i rozmawiam na video od roku i która wysłała mi około 100 nudesow, 25 filmików nudesow i mieliśmy z 15 rozmów video gdzie się 'bawiła' że sobą.

Dzisiaj się pytam czy jak się spotkamy za miesiąc to czy mogę robić zdjęcia i nagrywać. Ona odpowiada, że nie. Ja mówię, ale przecież wysyłałaś mi tyle nudesow, filmików i były też rozmowy video.
Ona mówi, że no faktycznie, rzeczywiście i że w takim razie mogę robić zdjęcia i kręcić filmiki podczas seksu, ja wielkie WTF i mindfuck pytam jak mogła zapomnieć, że wysyłała mi nudesy. Zakłopotała się, powiedziała, że nie wie jak to wytłumaczyć. Powiedziałem, żeby powiedziała prawdę. Powiedziała, że zapomniała.
Pytam jak można zapomnieć coś takiego, ona odpowiedziała, że nie wie i, że przeprasza.

Myślę, że pomyliła mnie z jakimś gościem, którego nie uważa, że mogłaby mu pozwolić nagrywać i robić zdjęcia, a potem sobie przypominała, że to ja.

Eh... A chciałem spróbować z nią związku a tak to już wiem, że pisze z wieloma typami i dlatego zapomniała (i tak, jak można zapomnieć coś takiego?) i mianowałem ją na FWB.

Bardzo dziwna sytuacja. Ostatnie nude video mi wysłała dwa tygodnie temu jak się masturbuje a dziś już nie pamiętała ze mi cokolwiek kiedykolwiek wysyłała.

WTF!?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60feed60f26956000ac8bcc0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
OP: @Daniell0: Nie spotkałem się z powodów związanych z covidem, lockdownem itd. ale spotkam się w przyszłym miesiącu.

@DryfWiatrowZachodnich: To musi być serio z wieloma, ja przez rok pisałem z około 70 dziewczynami z Bumble i innych appek (najwięcej z Bumble) i pamiętam, które mi wysyłały nudesy, a które nie. Jak zapytałem czy komuś innemu je wysłała, to napisała, że oczywiście, że nie. Zrobiłem fejkowe konto na IG i
OP: @Marek_Rekus: Chciałem przynajmniej spróbować, dac jej szanse, ale ok, teraz już wiem, że tylko FWB, na ruchanie będzie w sam raz.

@Aik-: Tu najbardziej chodzi, o to, że zapomniała, że mi wysłała, dla mnie to jest ogromny mindfuck. Znam co najmniej jedną, która wysyła tylko mi (przetestowałem ją moim sprawdzonym sposobem i zdała test, good girl).

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
To musi być serio z wieloma, ja przez rok pisałem z około 70 dziewczynami z Bumble i innych appek (najwięcej z Bumble) i pamiętam, które mi wysyłały nudesy, a które nie. Jak zapytałem czy komuś innemu je wysłała, to napisała, że oczywiście, że nie. Zrobiłem fejkowe konto na IG i zrobiła nudesy cyckow i mi (fejkowi) wysłała i chciała się umówić na ruchanie hahahahaha, bardzo miałem ubaw.


@AnonimoweMirkoWyznania: no ale wiesz,