Wpis z mikrobloga

Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to siniec (teraz wygląda tak), dodatkowo dzis dostal goraczki 39 stopni gorączki i ma biegunkę. Wie ktoś mniej więcej co to może być? Oczywiście w poniedziałek jedziemy do lekarza, no chyba ze jutro sie pogorszy to szpital. #medycyna #lekarz
Omega_ - Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to s...

źródło: comment_1627083107cHI8Dymv5yW4oW9E6AgnjL.jpg

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Omega_: ty jestes serio #!$%@?? Dziekujesz bo ci ktos napisal ze juz dawno powinienes byc z bratem w szpitalu? Wasze mózgownice nie potrafily same tego ogarnąć ze trzeba sie na wykopie pytac? Cud ze dozyliscie swoich lat.
  • Odpowiedz
@Omega_ miałem taką samą sytuację jak byłem w Paryżu. Coś mnie dziabnęło kostka tak spuchła, że do adidasa nogi wsadzić nie mogłem. Dostałem antybiotyk i przeszło. To była reakcja alergiczna w moim wypadku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Andrzejzzz: cooo? A w czym rumień wędrowny jest groźny dla organizmu? To jest reakcja organizmu na krętki boleri, trzeba jak najszybciej brać antybiotyki i tyle. Żaden lekarz nic więcej nie poradzi.
  • Odpowiedz
@Omega_: ja miałam takie po meszkach. Samo przeszło.
Będziecie szli jeszcze raz do lekarza, w dzień, żeby wiedzieć czy ta nocna telefoniczna diagnoza poprawna? Bo nie wiem czy te antybiotyki potrzebne i w ogóle trafione.
A w ogóle powiedział lekarz co wystawia za diagnozę czy tylko leki przepisał?
  • Odpowiedz
Proszę nie uogólniajcie na wszystkich lekarzy niekompetencji jednostek. Jeśli ktoś uważa, że lekarz mógł zrobić to lepiej to krytykujcie jednostkę i na pewno zmieńcie lekarza na innego. Jest wiele dobrych specjalistów. Nie wiem jak teraz jest w POZ/NPL ale podstawą wizyty takiej jak ta powinno być obejrzenie tej nogi, albo chociaż przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu. Trochę bez sensu że dawał receptę przez okienko skoro teraz są e-recepty, prędzej mógł skorzystać z tego okna,
  • Odpowiedz