Wpis z mikrobloga

Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to siniec (teraz wygląda tak), dodatkowo dzis dostal goraczki 39 stopni gorączki i ma biegunkę. Wie ktoś mniej więcej co to może być? Oczywiście w poniedziałek jedziemy do lekarza, no chyba ze jutro sie pogorszy to szpital. #medycyna #lekarz
Omega_ - Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to s...

źródło: comment_1627083107cHI8Dymv5yW4oW9E6AgnjL.jpg

Pobierz
  • 154
Po 30 min brat wyszedł z szpitala, powiedzieli mu ze z tym się tu nie kwalifikuje i musimy iść budynek obok do nocnej przychodni. Po dotarciu do nocnej przychodni zadzwoniliśmy dzwonkiem i wyszła babka, ktora powiedziała ze trzeba dzwonić na numer podany na drzwiach, nie wpuściła nas nawet do środka. Zadzwonilismy, jakas inna babka wziela dane od mojego brata i powiedziala ze zaraz oddzwoni lekarz, czekalismy na dworze z 15-20 min i
DrTRAPH0USE - >Po 30 min brat wyszedł z szpitala, powiedzieli mu ze z tym się tu nie ...

źródło: comment_1627100267X0xsqRFM6BTLitcioJwMYH.jpg

Pobierz
@Omega_: moze muszka mesxka ? Ja mam taka reakcje na to ustrojstwo jak tylko troche podrapie rane. Wapno, zyrtec plus antybiotyk na poczatek powinno pomoc. Ale goraczke mialem nizsza. No ale jak wysoka goraczka to nie ma co lekcewazyc i lepirj zeby.yo ktos jednak obejrzal.
mnie ukąsił krzyżak o dupsku wielkości 20 groszy. Łapę miałem siną od palcy po 3/4 nad łokciem a spuchła jak udo. Gorące uczucie ręki, ból stały i temperatura. Szpital i 2 zastrzyki. Tydzień schodziło a ręka 3 miechy wracała do sprawności.


@FulTun: A co lekarz na to powiedział? Te objawy były od samego ukąszenia, czy może to reakcja alergiczna albo jakieś zakażenie?