Wpis z mikrobloga

Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to siniec (teraz wygląda tak), dodatkowo dzis dostal goraczki 39 stopni gorączki i ma biegunkę. Wie ktoś mniej więcej co to może być? Oczywiście w poniedziałek jedziemy do lekarza, no chyba ze jutro sie pogorszy to szpital. #medycyna #lekarz
Omega_ - Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to s...

źródło: comment_1627083107cHI8Dymv5yW4oW9E6AgnjL.jpg

Pobierz
  • 154
@Omega_: Wiem ze to 11h temu było ale jeżeli macie możliwość to jedzcie do innego lekarza jak najszybciej. Miesiąc temu moja dziewczyna miała ogromny ból brzucha pojechaliśmy w nocy na sor - przeciwbólowe i jakieś badania i rano powiedzieli elo. Wróciliśmy do domu i ból się dalej zwiększał, pojechaliśmy do innego szpitala i jak usłyszeli ze z tamtego szpitala ja wypisali to się złapali na głowie. Tego samego dnia miała operacje
@Ricelord: Matkoboska mnie w Rzeszowie prywatne przychodnie odsyłały z przeziębieniem (tydzień przed ślubem opuchnięty węzeł chłonny) ale po drodze wyczytałam ze to angina, pojechałam do szpitala i dostałam w ciągu 10 minut receptę na antybiotyk o.O
@T1001: Ten pokaźny odczyn wlaśnie wynika z tego że błonkoskrzydle owady przenoszą na sobie wiele bakterii. Ja miejscowo antybiotyk piszę zawsze, jeśli są objawy ogólnoustrojowe - doustnie.
@Omega_ jak wrzuciles zdjecie to chcialem pisac taguj Rybnik, ale potem opisales dalsza czesc historiu xD
Jakos mnie to nie dziwi. Generalnie WSS 3 w Rybniku to aktualnie jakas patola, pozwalnialo sie pelno specjalistow, diagnostow i rezydentów od kiedy nowa dyrektorka tam jest... ;)
@Omega_ w tamtym roku miałem podobną nogę, ugryzł mnie pająk pod namiotami. Byłem u lekarza i dał jakieś maści. Po 2 tygodniach wszystko wróciło do normy :P