Wpis z mikrobloga

@Dakkar: Zależy co masz na myśli pisząc basic. Takie jednokolorowe to faktycznie ciężko kupić, ale często widzę koszulki z prostymi wzorami. W decatlhonie przez długi czas były takie z jednokolorowe z prostymi grafikami, jakieś kreski ułożone w góry i takie tam, żadnych wielkich reklam.

Masz linka było tego więcej koszulki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Dakkar tutaj pięciopak od hollistera, nie wiem jak obecnie u nich z jakością, ale sam kiedyś nosiłem od nich bluzke i nie narzekam. I to w cenie 160 złotych dostajesz 5 basiców, co w przeliczeniu daje cene 32 złote za sztuke ;)
Dodatkowo małe logo bez nazwy firmy, które dla 99% przechodniów będzie zwykłym ptaszkiem.
Tratak - @Dakkar tutaj pięciopak od hollistera, nie wiem jak obecnie u nich z jakości...

źródło: comment_16270716138K5iu5aMp7JjTJPxkhR3aO.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar tutaj pięciopak od hollistera, nie wiem jak obecnie u nich z jakością, ale sam kiedyś nosiłem od nich bluzke i nie narzekam. I to w cenie 160 złotych dostajesz 5 basiców, co w przeliczeniu daje cene 32 złote za sztuke ;)

Dodatkowo małe logo bez nazwy firmy, które dla 99% przechodniów będzie zwykłym ptaszkiem.

@Tratak: Jestem dość restrykcyjny w tym zakresie i nie toleruje żadnych ptaszków ;-)