Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dakkar tutaj pięciopak od hollistera, nie wiem jak obecnie u nich z jakością, ale sam kiedyś nosiłem od nich bluzke i nie narzekam. I to w cenie 160 złotych dostajesz 5 basiców, co w przeliczeniu daje cene 32 złote za sztuke ;)

Dodatkowo małe logo bez nazwy firmy, które dla 99% przechodniów będzie zwykłym ptaszkiem.

@Tratak: Tańsze są koszulki w H&M a jakościowo nie odstają. No i nie mają żadnego loga.
  • Odpowiedz
Najlepsze są marki których koszulki wyglądają jakby były rodem z bazaru i miały randomową grafikę. Guess to chyba jeden z lepszych przykładów.


@josedra52: i zobacz sobie, że te koszulki guessa z wielkim logiem są w #!$%@? tańsze niż reszta. dokładnie jak pan OP powiedział
  • Odpowiedz
w hm masz całą paletę kolorów basicow bez żadnego loga. Skład bawełna 95 elastan 5


@Soothsayer: nie no, ale jakość koszulek z H and M to dno

ich t-szert wytrzymał mi w dobrym stanie może pół roku, za to najtańsza koszulka z kerfa trzymała się dzielnie z 5 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dakkar w hm masz całą paletę kolorów basicow bez żadnego loga. Skład bawełna 95 elastan 5

@Soothsayer:

@Dakkar tutaj pięciopak od hollistera, nie wiem jak obecnie u nich z jakością, ale sam kiedyś nosiłem od nich bluzke i nie narzekam. I to w cenie 160 złotych dostajesz 5 basiców, co w przeliczeniu daje cene 32 złote za sztuke ;)

Dodatkowo małe logo bez nazwy firmy, które dla 99% przechodniów będzie zwykłym
  • Odpowiedz