Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tych wszystkich wpisów o tym co warto zobaczyć w Gdańsku oraz o tym jaki rynek nieruchomości w naszym mieście jest #!$%@? chciałem przedstawić swój punkt widzenia, ja jako rodowity Gdańszczanin serio nie wiem na #!$%@? ludzie tu przyjeżdżają mieszkać.

Ceny mieszkań warszawskie, zarobki bydgoskie, rynek pracy płytki, knajpy drogie jak #!$%@? tak samo kluby (welcome 175zł za 0,5L wódki) jedyny plus to chyba ta plaża na którą ktoś kto mieszka od dzieciaka w Gdańsku to może chodzi raz do roku.

A i #!$%@? drogie parkometry, pluje na ten gdańsk, cytując klasyka "pluje totalnie"

#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto #taktowidze
magiol - Nawiązując do tych wszystkich wpisów o tym co warto zobaczyć w Gdańsku oraz ...
  • 29
@magiol owszem. Mega przereklamowane miasto. Byłem niedawno. Dodatkowo menelnia trochę jak w Krakowie.

Zawsze ciekawił mnie Wrocław. Ciekawe czy teraz po 20 latach jakbym pojechał to zrobilby na mnie dobre wrażenie, czy tak jak Gdansk, dość średnie
Dodatkowo menelnia trochę jak w Krakowie.

Zawsze ciekawił mnie Wrocław. Ciekawe czy teraz po 20 latach jakbym pojechał to zrobilby na mnie dobre wrażenie, czy tak jak Gdansk, dość średnie


@Usted: Wrocław troche podobny pod wieloma względami do Krakowa właśnie.

Nie wiem czemu Kraków menelnia. Menelnie mamy na kazimierzu, na rynku (w tym #!$%@? angole) no, a te mniej wymagające zwierzęta trzymamy w akademikach - przez to całe miasto nie jest
@juffe_: ludzie o konserwatywnych poglądach, młodzież nie może się wyrażać swobodnie tak jak to robią w Gdańsku, Warszawie czy Krakowie - zarówno w kwestii ubioru, jak i orientacji seksualnej.
Nie do parady, a do codzienności - znajomi ze studiów, którzy przyjechali właśnie z Białegostoku tak się wypowiadali. Podobno zmienia się to na lepsze, ale trochę jeszcze to potrwa.
@magiol: Gdańsk to przynajmniej ma rynek nieruchomości. W porównaniu do Gdyni. Alternatywą dla gdynian jest małe Trójmiasto kaszubskie. Sporo moich znajomych właśnie tam kupiło sobie mieszkania, bo ich na Gdynię zwyczajnie nie stać.
@KeepCalm chyba po prostu nigdy mi się to miasto nie podobało. Nawet w słoneczny dzień wydawało mi się ponure. No ale byłem najdłużej 3 dni z rzędu takze to tez moze malo obiektywna opinia byc, bo glownie faktycznie poruszalem sie po centrum