Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA UWAGA
Po wielu zarwanych nocach i godzinach spędzonych nad analizowaniem zrytej dokumentacji wykopu...

Zaczynamy sezon 2 z #zagrubo2021

O co w tym chodzi?
Krótko mówiąc - staramy się pozbyć nadmiarowych kilogramów. Raportujemy postępy, dzielimy się przemyśleniami, zadajemy pytania i generalnie robimy wszystko, aby finalnie być lepszą wersją siebie.
Na koniec każdego miesiąca wrzucamy jego podsumowanie.

Format z pierwszej edycji ulegnie zmianie. Będzie łatwiej i przejrzyściej (a przynajmniej mam taką nadzieję).
W celu uproszczenia wszystkiego powstała aplikacja, która ułatwi wrzucanie raportów i śledzenie postępów.

INSTRUKCJA DOŁĄCZENIA DO AKCJI:
1. Wchodzimy tutaj
2. Zaznaczamy wszystkie zgody (są niezbędne do dodawania wpisów z automatu) i klikamy "Połącz z aplikacją"
3. Zostajemy przekierowani na stronę główną, gdzie klikamy "Dołącz do akcji #zagrubo2021"
4. Uzupełniamy obowiązkowe pola: wiek, wzrost, płeć, waga
5. Opcjonalnie dodajemy jakiś tekst od siebie i zdjęcie
6. Klikamy "Wyślij"
7. Na wykopie doda się wpis, a aplikacja będzie śledzić nasze postępy

INSTRUKCJA DODAWANIA RAPORTÓW NA KONIEC MIESIĄCA
1. Raporty dodaje się analogicznie jak wpis startowy
2. Odpowiednie raporty będą się odblokowywać na 3 dni przed końcem miesiąca i będą dostępne do 3 dnia następnego miesiąca.

Mam nadzieję, że wszystko działa i wszyscy będą zadowoleni. W razie czego pisać do mnie, będziemy próbować naprawiać.
Jakby co, bądźcie wyrozumiali, to wszystko robię po godzinach i charytatywnie :)

Powodzenia i niech antykalorie będą z Wami.

#zagrubo2021 #odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta
Pobierz akeyo20 - UWAGA UWAGA UWAGA
Po wielu zarwanych nocach i godzinach spędzonych nad ana...
źródło: comment_1626818645p1FHFAWyxmFNSShlENylDU.jpg
  • 13