Wpis z mikrobloga

@White_rosee: A ja mam #!$%@? czy ktoś patrzy czy nie i nie ma w tym nic do "kręcenia". Niech się wstydzi ten kto widzi. Jak kogoś podnieca dupa obcej osoby w zależności od długości nogawki to nie z właścicielem odzieży jest problem tylko ze zwyrolem.

Jak ci się przechodnie patrzą na twarz to też byś im zakazywała? Przestańmy nakazywać ludziom co mają nosić - wystarczy, że już im nakazujemy kogo mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove:

>Nie wiedzieć czemu żeńskie piersi i sutki wywołują niesamowitą sensację

To jak jeszcze nie wiesz w tym wieku, to już się chyba nigdy nie dowiesz
@FajnyTypek: co raz poruszam z różową ten temat jak widzimy laski w takich shortach i sprawa dla mnie jest prosta.
Ja bym nie chciał żeby moja różowa tak się ubierała bo jej dupę widzę w domu.

Dziewczyny w takich spodenkach po prostu uwielbiają atencję. Kwestia charakteru. Jak ktoś lubi jak na niego wszyscy zerkają na ulicy to nosi.

Dla mnie to jest wulgarne ale sam chętnie patrzę :p
A ja mam #!$%@? czy ktoś patrzy czy nie


@LittleBi: kazdy wie, że gdyby mężczyźni nie istnieli, to kobiety już by tak tych dup nie odkrywały

Ale na Twoim przykładzie widać jeszcze jeden powód dla takich gatek - chęć popisania się i udawania, że nikt nie powinien patrzeć.
@Missudi: XDDDD

- Panie, przecież jak pan spojrzysz to tak jakbyś pan zgwałcił

kazdy wie, że gdyby mężczyźni nie istnieli, to kobiety już by tak tych dup nie odkrywały


@Missudi: Co jest oczywiście gównoprawdą. Ja "nie odkrywam dupy" dla facetów, tylko po to, żeby mi nie było gorąco.

No ale widocznie wszystkie kobiety na plaży siedzą w strojach kąpielowych tylko z powodu facetów. Gdyby zakazać facetom wstępu na plażę to
@LittleBi: Ty jesteś odklejona, bo wmawiasz, że w spodniach lekko poniżej tyłka jest bardziej gorąco niż z niemal gołą dupą :D A to nie ma żadnej różnicy, nie mówiąc już o tym że z odpowiednim materiałem w spodniach do kolan jest chłodniej niż w jeansowych duposhortach

Plaża to co innego, choć tam też jak ktoś odkrywa większość tyłka to cringe mocny

No tak - ktoś na mnie spojrzał to pewnie zboczeniec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FajnyTypek: ja kiedyś prowadząc samochód, zapatrzyłem się na laszkę w takich spodenkach. Dupa 9/10, twarz 8/10, wiek około 18 lat, wysoka na wysokim obcasie, pośladki w połowie na wierzchu, blondynka, no ogólnie cudo. Nagle wyskoczył mi łuk na drodze z wysokim krawężnikiem... #!$%@?łem urywając przednie koło. Dziewczyna nawet nie spojrzała na mojego czerwonego Opelka Vectrę z 2000 roku. Czy uważam że to lekka przesada, że dziewczyny chodzą w takich spodenkach? Tak.