Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: ależ byś się zdziwił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak, mam na uwadze to, że w przestrzeni publicznej funkcjonują ludzie o różnych poglądach i staram się unikać zbędnych kontrowersji. Jak dla mnie możesz sobie chodzić po ulicy przebrany za #!$%@?ę i nie mrugnę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 3
ale nie wychodzę w nich na ulicę

słowo klucz


@FajnyTypek no ale czy gdzieś masz napisane że to są spodenki do chodzenia po ulicy?
Strach pomyśleć co będzie jak trafisz na dział z bielizną albo bikini
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: no jednak większość różowych ma rozum i godność by nie ubierać spodenek dla szona. W takich z wystającą dupą to zazwyczaj takie młode patusiary latają co co weekend wóda i mefa do odciny potem nie pamiętając kto jej wpół przytomnej wsadzał siura do buzi
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: są takie co chodzą, widziałam.
Mam straszny ból dupska o dzisiejszą modę. Upierają się na wysoki stan spodni wszędzie, a niestety większość kobiet nie ma do tego figury... Do tego trzeba być wysoką i szczupłą z malutką talią bo inaczej wygląda się jak kloc od dołu do góry. Też nie mam figury idealnej dlatego mam ból tyłka, że nie jestem w stanie kupić nic co nie podkrśli mojej średniej figury
  • Odpowiedz
Wykopek co się boi patrzec na damskie pośladki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytmirka: tak, to się nazywa pośladkofobia. Ja to mam i działa to tak, że na widok damskich pośladków wpadam w paraliż albo zaczynam krzyczeć, że zaraz mnie one zjedzą
  • Odpowiedz
@GordonSzamlej:

trzeba się wyluzować

próbuję ale niestety stare spodenki sprzed kilku sezonów już mi się rozwaliły, a teraz nie ma alternatywy dla spodni z wysokim stanem i chyba muszę sobie sama uszyć. Ciężko mi się wyluzować w takiej sytuacji (,)
  • Odpowiedz