Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Ja mam z tvn ten dylemat, że to jednak medium, które w większości spraw dobrze podsumowuje pis, no ale jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem
@Stallion45: od miesiaca z nudow wlaczam wieczorem fakty, i tvn sieje taka sama propagande jak tvp, tylko w stosunku do szczepien i calego koronawirusa.
powiedzcie mi, jak to jest ze najbardziej zarazliwy wariant, ktory rozprzestrzenia sie najszybciej ze wszystkich wariantow, deadly arrow, black plague koronawirusa, delta motherfucker, zarazil tylko 120~ osob przez miesiac?
to tylko jeden, z wielu argumentow na zastraszanie obywateli przez szczujnie. rzygam tym gownem. po kilku dniach zaczalem
jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: wylacz tv wlacz myslenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam z tvn ten dylemat, że to jednak medium, które w większości spraw dobrze podsumowuje pis, no ale jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: Nie tylko covida, ale ogólnie lockdown i
Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: Same here. Tok fm słucham od 2015 roku. Żakowskiego nie da się słuchać ostatnio bo albo gada "nie straszcie ciągle pisem tylko mówmy merytorycznie" lol albo z gośćmi rozprawia nt. co zrobić żeby szczepienia były obowiązkowe xD. Pamiętam też nachalne promowanie Biedronia