Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Ja mam z tvn ten dylemat, że to jednak medium, które w większości spraw dobrze podsumowuje pis, no ale jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem
  • Odpowiedz
@Stallion45: od miesiaca z nudow wlaczam wieczorem fakty, i tvn sieje taka sama propagande jak tvp, tylko w stosunku do szczepien i calego koronawirusa.
powiedzcie mi, jak to jest ze najbardziej zarazliwy wariant, ktory rozprzestrzenia sie najszybciej ze wszystkich wariantow, deadly arrow, black plague koronawirusa, delta motherfucker, zarazil tylko 120~ osob przez miesiac?
to tylko jeden, z wielu argumentow na zastraszanie obywateli przez szczujnie. rzygam tym gownem. po kilku dniach
  • Odpowiedz
jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: wylacz tv wlacz myslenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz no tak. Przecież to się dzieje niezależnie czy w to wierzysz czy nie. Dostarczają ci info o tym że zaczyna się powoli inba na świecie. Nie wiem, jak będziesz miał tu za miesiąc 20 tyś przypadków to będziesz mówił że tego nie ma czy jak? Bo nie kumam.

W UK masz obecnie już pod 33k. Toż to kwestia czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eleganckikapelusz: ale dlaczego się nie boicie, przecież nadchodzi epsilon dzeta sreta walaća z dupy Kreta mutacja i wszyscy umrzemy chyba że kolejny kokdaun i 2 tygodnie trwające rok. Czego nie rozumiecie?
  • Odpowiedz
Ja mam z tvn ten dylemat, że to jednak medium, które w większości spraw dobrze podsumowuje pis, no ale jak człowiek słucha tego pandemicznego gówna i czyta takie wpisy, to jak można tego bagna bronić. Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: Nie tylko covida, ale ogólnie lockdown
  • Odpowiedz
Zresztą mam to samo z tokfm, kiedyś spoko radio punktujące zamordyzm pisu. Teraz też punktujące tam gdzie im wygodnie, a w kwestii covida ramię w ramię z rządem


@Stallion45: Same here. Tok fm słucham od 2015 roku. Żakowskiego nie da się słuchać ostatnio bo albo gada "nie straszcie ciągle pisem tylko mówmy merytorycznie" lol albo z gośćmi rozprawia nt. co zrobić żeby szczepienia były obowiązkowe xD. Pamiętam też nachalne promowanie
  • Odpowiedz