Wpis z mikrobloga

Zawołałem Cię do tego wpisu ponieważ zaplusowałeś/aś:
https://www.wykop.pl/wpis/47757979/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

Jeżeli nie życzysz sobie 'wołania' w przyszłości dodaj tag #wykopskubietotalizatora na swoją #czarnolisto
(nie musisz pisać, że zablokowałeś mnie lub tag - będzie lepiej jak tę informację zachowasz tylko dla siebie)

..............................................................................................................................

Drogie Mirki, drogie Mirabelki!

Najbliższy tydzień to BARDZO dobry okres na troszkę zdrapkowego szaleństwa! (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃

Został ostatni tydzień sprzedaży zdrapki "Extra Linie" [540] a statystyka opłacalności poszybowała niesamowicie w górę. Zostało niewiele ponad 2% losów a nadal do wydrapania pozostaje ostatnia nagroda główna.

Pozostało około 22 500 sprzyjających losów w sprzedaży.
Naprawdę do końca roku taka sytuacja może się już nie powtórzyć.

Sytuacja jest o tyle niesamowita, że jest to obecnie absolutnie najbardziej opłacalna zdrapka do zakupu niezależnie od tego czy patrzymy na stopę szacowanego zwrotu czy po prostu na szansę na nagrodę główną przy zakupie losu.

Trudniej jest wygrać nagrodę główną w każdej innej zdrapce! Napiszę więcej: trudniej jest obecnie trafić np. 5 000 zł w zdrapce "Czas na Kasę" niż 140 000 zł w zdrapce "Extra Linie"! Naprawdę niesamowicie rzadka sytuacja!

Ale przechodzimy do szczegółów.

Polujemy na fioletową wersję zdrapki "Extra Linie" oznaczonej numerem [540].
W sprzedaży znajduje się także wersja zielono-niebieska ale w niej już nie ma nagród głównych. Ostatnia nagroda główna znajduje się na pewno w wersji fioletowej!
Gorącym przedziałem jest przedział 240 000-280 000 oraz dodruk z numerami 400 000-405 000 (nie wiesz czym jest gorący przedział? Przejdź to tego linku.). Nie ekscytujcie się od razu jak znajdziecie dobrą wersję kolorystyczną, patrzcie też czy przedział zdrapki jest gorący!

Wskazówki z mojego własnego doświadczenia:
0. Nie jest prawdą, że KAŻDY wygrywający los ma identyczne 3 literki kontrolne pod warstwą ścieralną. Wygrane 1000 zł i wyższe mają zawsze różne literki kontrolne. Przy wielu zdrapkach możecie się wspierać literkami kontrolnymi. To znaczy: jeżeli macie 3 identyczne literki kontrolne to zdrapka jest na pewno wygrana. Jeżeli macie 3 różne to musicie się skupić żeby żadnego symbolu nie pominąć bo może to być los z wysoką wygraną. Od tej zdrapki ludziom się miesza wszystko w głowach więc bądźcie ostrożni przy drapaniu.
Poniżej literki kontrolne wspomagające drapanie (obowiązują tylko w "Extra Liniach" o numerze 540):
10 zł [BBB]
20 zł [TTT]
30 zł [YYY]
40 zł [OOO]
50 zł [AAA]
100 zł [WWW]
150 zł [SSS]
500 zł [JJJ]
1 000 zł [3 różne]
14 000 zł [3 różne]
140 000 zł [3 różne]

1. Nie nastawiaj się że wygrasz! Nie wydawaj wszystkich swoich oszczędności. Nie bierz kredytu. Jeżeli masz do wydania 100 zł na alkohol czy papierosy to możesz je w tym miesiącu wydać na zdrapki ale jeżeli masz do wyboru wyjście z dziewczyną/chłopakiem do restauracji to lepiej zabierz ją/jego na wspólny obiad. To ma być zabawa. Chwilowe oderwanie od rzeczywistości. To nie ma być Twój sens życia.
Zdrapki porozrzucane są po całej Polsce i możemy mieszkać w województwie Śląskim a wygrywający los będzie znajdował się w kolekturze w województwie Zachodniopomorskim. W takim przypadku nasze szanse są w sumie zerowe, no chyba, że pojedziemy na drugi koniec Polski. Nie wiemy gdzie leży wygrywający los i możliwe, że jest w kolekturze obok nas albo w kolekturze na zupełnie drugim końcu Polski.
Pamiętaj, że średnio wygrywająca jest co czwarta zdrapka a na każde 100 zł wróci do Ciebie około 40-60 zł. Nastawiaj się na taką statystykę a nie na główną wygraną.

2. Poniżej dostępna jest mapa kolektur w których powinny (ale niekoniecznie muszą) znajdować się jeszcze zdrapki "Extra Linie" [540]:
https://www.google.com/maps/d/u/3/edit?mid=1PisSNc5qOYXO6eGSJW1jWqYv54pbMaEb
W niektórych regionach na mapę zostały naniesione tylko kolektury z najwyższym stanem losów, np. powyżej 15 sztuk. To oznacza, że Waszej pobliskiej kolektury może nie być na mapie ale nadal mogą tam być losy "Extra Linii" ale po prostu mogą to być "tylko" 3 sztuki. Jak widzicie po drodze jakąś kolekturę to warto wpaść i mimo wszystko zapytać czy nie zostały im się jakieś zdrapkowe resztki.
Na mapie brakuje kolektur oddziału szczecińskiego ale zaglądajcie co jakiś czas - robię wszystko żeby i kolektury z tego oddziału otrzymać. Na niektórych punktach jest błędnie wpisane "województwo" miało być napisane "oddział". To, że kolektura jest w województwie mazowieckim a ma wpisane "warmińsko-mazurskie" to mój błąd. Jest to kolektura z województwa mazowieckiego ale oddziałem za nią odpowiadającym jest oddział Olsztyn - stąd pomyłka za którą przepraszam.

3. W wielu punktach na pewno powiedzą Wam, że zdrapki "Extra Linie" nie ma a nowa edycja "Extra Linii" wchodzi 22 lipca. Warto wtedy powiedzieć, że Wam chodzi o starą edycję która jest w sprzedaży do 19 lipca (włącznie! 19 lipca w godzinach otwarcia kolektur nadal można będzie ją zakupić! Nie dajcie sobie wmówić, że sprzedaż się już zakończyła!).
Czasem warto dorzucić "dziwne, że nie ma bo w informacji od Lotto było napisane, że jeszcze tutaj powinny być" - czasem wtedy w sejfie/pod ladą znajduje się pełna nierozpakowana paczka losów (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃

4. W wielu kolekturach są już przygotowane paczki nowej edycji w kolorach tęczowych. Wam chodzi o starą fioletową. Wzór załączyłem do tego wpisu. Tęczowych zdrapek nie chcecie - przynajmniej na razie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5. Jeżeli widzicie, że są fioletowe "Extra Linie" ale nie widzicie numeru paczki i nie wiecie czy są one z gorącego przedziału a sprzedawca nie chce Wam pokazać sztuki do wglądu to jedynym ratunkiem jest po prostu kupić 1 sztukę i zobaczyć jej numer. Jeżeli przedział będzie pasować to dopiero wtedy kupić resztę - jeżeli nie to cóż - miejcie nadzieję, że nie będzie pusta.

6. Zdarzyć się może, że "Extra Linie" będą w automacie zdrapkowym. Wydawać się może, że w środku będzie wersja zielona bo taka będzie na grafice ale w rzeczywistości może wyskoczyć wersja fioletowa. To samo działa w drugą stronę. To, że na grafice będzie wersja fioletowa to nie oznacza, że z maszyny nie wyskoczy Wam wersja zielona. Dlatego na początku dla pewności warto wrzucić tylko 10 zł i upewnić się, że odpowiada Wam kolor i numer zdrapki.

7. Polowanie na "Extra Linie" możecie połączyć w tegoroczną Loteriadą (więcej tutaj). Możecie kupować zdrapki prosząc aby każda została nabita oddzielnie i żeby nastąpiło zamknięcie transakcji na terminalu. Dzięki temu każda zdrapka da Wam 1 kod Loteriady. Tutaj może się zdarzyć, że kolektor albo ludzie w kolejce będą na Was pluli bo im się śpieszy a Wy wymyślacie jakieś transakcje żeby uzbierać jakieś "głupie" kody. Ja to olewam i każę nabijać po mojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8. Dużo ciekawych danych dotyczących wyprzedawania tej zdrapki dostępne jest poniżej. Wykresy działają "ładnie" tylko na komputerze - wiem, że na telefonach wyglądają źle :(
https://jakazdrapka.pl/zdrapka/wykresy/extra-linie-540

9. Drapanie "Extra Linii" to często droga przez mękę dlatego ostrożnie z drapaniem na czas. Zdrapka nie jest łatwa i łatwo popełnić błąd. Wygrane losy możecie wymienić w każdej kolekturze do bodajże 17-18 sierpnia. Nie musicie się spieszyć. Możecie do 19 lipca jeździć i kupować sprzyjające losy a drapać po kilka sztuk dziennie żeby nie ogłupieć od tych wszystkich symboli. Wszystko bierzcie na spokojnie - to nie są wyścigi.
Ja mam taką taktykę, że sprawdzam których symboli nie mam. Jeżeli widzę, że w linii muszę mieć symbol cytryny a nie mam go pod warstwą ścieralną to wykreślam wszystkie linie które cytrynę posiadają. I tak do wykreślenia wszystkich linii lub odkrycia, że jakieś są jednak wygrywające.

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to dobrze by było jakbyście wrzucali je pod ten wpis. Wtedy nie będę musiał kilku osobom tłumaczyć tego samego (_) ale jeżeli cenisz sobie prywatność i nie chcesz żeby Twój nick był kojarzony z hazardem to pisz na PW - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj.
Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami. Dajcie znać czy udało Wam się znaleźć sprzyjające zdrapki. Opisy Waszych zdrapkowych podbojów często bywają niezwykłymi historiami.


Pamiętajcie, że prowadzony jest "Ranking Zdrapkowy" dostępny online:
Wersja na komputery PC: https://jakazdrapka.pl/
Aplikacja na telefony z Androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TwojaStaraCompany.zdrapp

#wykopskubietotalizatora #zdrapki #lotto
Nutaharion - Zawołałem Cię do tego wpisu ponieważ zaplusowałeś/aś:
https://www.wykop...

źródło: comment_1626204664py22HLBs88dROke8fjMiER.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Nutaharion: poszukam, oststnie kupiłem te pachnące czerwone, po 5 złoty. Na 4x5 wpadły 3x5zl. Właśnie teraz na weekendzie je miałem zamiar wymienic na kolejne z tej serii no ale może poszukam tych różowych
  • Odpowiedz
weź dostań te extra linie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DamianooTrucker: w weekend pojeździłem po okolicy Gliwic i udało mi się dostać z 20 sztuk więc na Śląsku na pewno powinno być więcej. Pamiętam, że będąc przejazdem w Rudzie Śląskiej też w jednej z Żabek dostałem sprzyjające zdrapki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: widzę, że powinno być u mnie w kolekturze, którą mam zaraz pod nosem, jutro kupię jeśli jeszcze będzie. Dzięki za info!

Rozumiem, że chodzi o kolor zdrapki ze zdjęcia? bo jednak dla mnie to nie jest fiolet, a bardziej czerwony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
aa ja mówię o loterii:D


@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: Aaa xD Ogólnie fajna gra ale mam wątpliwości co do głównej wygranej. Wydaje mi się, że to 5 000 zł będzie niedługo naprawdę niewielką kwotą. Inflacja szaleje. Ale ogólnie pomysł z rozbijaniem głównej wygranej na 20 lat po 5 000 zł miesięcznie to taki fajny długoletni spokój ducha.
  • Odpowiedz