Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem. Szczepienia miały być dobrowolne, a teraz się zaczynają jakieś profity dla zaszczepionych. To co we Francji wprowadzają, to jest jakaś patologia i piszę to jako zaszczepiony.

Zamiast dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji w przypadku ciężkiego przebiegu covidu, to ci wprowadzają zakaz pójścia do np. restauracji¯\_(ツ)_/¯

Nie zdziwię się jak takie glupoty zaraz u nas wprowadzą, no ale pamiętajcie SZCZEPIENIA SĄ DOBROWOLNE!
#koronawirus #bekazpodludzi
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: Wlasnie tak jest w c--j bezpieczna, szczegolnie ze sam tworca technologii mrna ostrzega przed dlugim dzialaniem szczepionki XD I nie ani on ani nie ja nie mowi ze jest niezbezpieczna ale sam fakt ze "moze byc" daje do myslenia. Ale u was widze ciezko z mysleniem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@technojezus Ale przeciez wiem ze ludzie teraz nie umieraja masowo po szczepionce. Mowie tylko o tym ze nie mozna mowic ze cos jest w 100 % bezpieczne skoro tak nie jest. Niech kazdy sam przekalkuluje sobie ryzyko choroby a brania szczepionki.
  • Odpowiedz
nawet jak pokażą negatywny test? ¯_(ツ)_/¯


@technojezus: Wtedy co innego. Ale myślisz, że oni się pogodzą z koniecznością przedstawiania testu za każdym razem, skoro nie chce im się pójść na szczepienie? :P
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR ten dzban się oburza o jakieś profity dla zaszczepionych (i to pierdół typu nie nos maski czy wejdź na stadion) a w zamian proponuje dosłownie karę śmierci jak się ktoś nie zaszczepi i zachoruje.

Większego fikola już dawno nie widziałem a oglądam czasami TVP dla beki.
  • Odpowiedz
@technojezus: Fajnie że wrzucasz ludzi do jednego wora. Widziało się już różne rzeczy w internecie, ale takiego ewenementu jak ty jeszcze nie widziałem. Nie miałem jeszcze osób na czarno, ale widzę że ten pierwszy raz być musi. Z takimi dzbanami jak ty nawet nie ma co polemizować
  • Odpowiedz
@Karysu: jesteś dzbanem antyszczspowym, czyli tak, wrzucam. Pewnie jakbyś dostał mandat za jazdę bez pasów, to byś płakał, że segregacja ludzi i nazizm.
Szkoda czasu na was szury.
  • Odpowiedz
@technojezus: A jeżeli klinicznie nie przebadane, jeszcze eksperymentalne szczepionki okażą się po kilku latach wadliwe i powodują poważne skutki uboczne u dużego procenta zaszczepionych będziesz płacił dotkliwe kary z własnej kieszeni w skutek namawiania do przyjmowani ich ;-) ? I oczywiście odebrać ci totalnie prawo do egzystowania w społeczeństwie idąc analogicznie za twoim tokiem rozumowania jako karę.
  • Odpowiedz
A jeżeli klinicznie nie przebadane, jeszcze eksperymentalne szczepionki okażą się po kilku latach wadliwe i powodują poważne skutki uboczne u dużego procenta zaszczepionych będziesz płacił dotkliwe kary z własnej kieszeni w skutek namawiania do przyjmowani ich ;-)


@emixel: prędzej zrobisz kupę w spodnie będąc w sklepie na zakupach, niż to się wydarzy.
  • Odpowiedz