Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem. Szczepienia miały być dobrowolne, a teraz się zaczynają jakieś profity dla zaszczepionych. To co we Francji wprowadzają, to jest jakaś patologia i piszę to jako zaszczepiony.

Zamiast dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji w przypadku ciężkiego przebiegu covidu, to ci wprowadzają zakaz pójścia do np. restauracji¯\_(ツ)_/¯

Nie zdziwię się jak takie glupoty zaraz u nas wprowadzą, no ale pamiętajcie SZCZEPIENIA SĄ DOBROWOLNE!
#koronawirus #bekazpodludzi
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niezaszczepiony może pójść się zaszczepić i już wejdzie do kawiarni, w czym problem?


@TenTypZez: właśnie w tym, że bez szczepienia nie wejdzie. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest limit osób w np. takiej restauracji, a osoby zaszczepione się do tego limitu nie liczą.
  • Odpowiedz
@technojezus: No ale czemu mieliby mieć obowiązek go wpuszczać? Jak ktoś chce być antyszczepionkowcem, to niech bierze na klatę konsekwencje swojej decyzji. Można go nie zmuszać do szczepień, ale pod warunkiem, żę będzie siedział w domu i nie narażał innych. Wiadomo, że szury to by chciały aby cały świat skakał wokół nich, bo oni się igły boją i trzeba to uszanować, ale tak to nie działa xD
  • Odpowiedz
@TenTypZez: bo jest takim samym czlowiekiem jak ty. Zaraz i do normalnych sklepów spożywczych może nie będę wpuszczać antyszczepów na zachodzie.

Dlatego jak pisałem masz limity i praktycznie w każdym kraju to obowiązuje. Jest limit, a reszta zaszczepionych nie wlicza się do limitu.
  • Odpowiedz
bo jest takim samym czlowiekiem jak ty.


@technojezus: No takim samym, tylko niezaszczepionym. Podjął decyzję, że woli nie móc przebywać wśród ludzi, aby być wiernym swoim przekonaniom - jego sprawa. Serio, czemu uważasz, że reszta powinna się naginać do szurów, kiedy sami na tym tracą? Na jakiej podstawie i dlaczego niby mielibyśmy iść im na rękę, skoro nie ma ku temu żadnego logicznego powodu, a to oni są w błędzie?
  • Odpowiedz
  • 0
dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji


To teraz analogiczna sytuacja. Wypadek samochodowy, obaj kierowcy w ciężkim stanie. Zespół ratowniczy na miejscu, ale jeszcze czeka na policję aby ustalili sprawcę. Po ustaleniu, tego drugiego zabierają do szpitala, a sprawca niech zdycha na poboczu.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: gośćiu od początku mnie atakujesz, nie wiem o co tobie chodzi, jak ja gardzę szurami i antyszczepami, a sam jestem zaszczepiony od lutego ¯\_(ツ)_/¯

50% pojemności, reszta wchodzi zaszczepionych i to jest najlepsza opcja.
Ewentualnie przed każdym wejściem muszą okazać test.
  • Odpowiedz
@technojezus: zacznijmy od tego ze ludzie nie dziela sie tylko na tych ktorza sa mega pro szczepionkowi a drudzy pro anty-szczepionkowi to sa skrajnosci ktore wedlug mnie nigdy nie powinny zaistniec ale do rzeczy kowidianinie bo jestes jednym z tych ktorzy maja widzenie tunelowe. Jak biore szczepionke na grype a nie chce brac na koronawirusa to szach mat gurwa nie pasuje do zadnej grupy ludzi ktora Twoj mozg potrafi wytworzyc
  • Odpowiedz
le do rzeczy kowidianinie bo jestes jednym z tych ktorzy maja widzenie tunelowe


@PABLO__ESCOBAR: XDDDDDDDD człowieku jak mnie nie obchodzi, czy się ktoś szczepi czy nie, a ty mnie od kowidianina wyzywasz. Naucz się czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
No to ja cię pytam, dlaczego to niby dobra opcja i dlaczego mielibyśmy iść na rękę szurom?


@TenTypZez: jak na rękę szurom? czytałeś co pisałem? To jest pójście dla ciebie na rękę szurom?

Zamiast dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji w przypadku ciężkiego przebiegu covidu, to ci wprowadzają zakaz pójścia do np.
  • Odpowiedz
jak na rękę szurom? czytałeś co pisałem? To jest pójście dla ciebie na rękę szurom?


@technojezus: Tak, wpuszczanie niezaszczepionych jakiekolwiek, gdziekolwiek, to jest celowe pogarszanie sytuacji epidemicznej i działanie na szkodę wszystkich, powodowanie kolejnych lockdownow, itp itd. Dlaczego mamy ich wpuszczać w jakiekolwiek duże grupy ludzi w ogóle w trakcie pandemii?
  • Odpowiedz
Tak, wpuszczanie niezaszczepionych jakiekolwiek, gdziekolwiek, to jest celowe pogarszanie sytuacji epidemicznej i działanie na szkodę wszystkich, powodowanie kolejnych lockdownow, itp itd.


@TenTypZez: nawet jak pokażą negatywny test? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz