Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem. Szczepienia miały być dobrowolne, a teraz się zaczynają jakieś profity dla zaszczepionych. To co we Francji wprowadzają, to jest jakaś patologia i piszę to jako zaszczepiony.

Zamiast dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji w przypadku ciężkiego przebiegu covidu, to ci wprowadzają zakaz pójścia do np. restauracji¯\_(ツ)_/¯

Nie zdziwię się jak takie glupoty zaraz u nas wprowadzą, no ale pamiętajcie SZCZEPIENIA SĄ DOBROWOLNE!
#koronawirus #bekazpodludzi
  • 53
@willyfog: no dobrowolne, bo jak jakiś debil nie wierzy w wirusa czy wygaduje o ,,śmiercionce" to za swoją glupotę powinien płacić jak zachoruje ciężko, ale nie powinno być tak, że zaszczepiony ci do pociągu czy restauracji nie wejdzie.

@Galkovsky: no i powinni wprowadzić dla takich osób zakaz leczenia i kary finansowe w przypadku zarażenia.

@TenTypZez: obecnie wprowadzaen przywileje to patologia, to o czym piszę byłoby lepsze, bo nikt by
@technojezus: Ale jeszcze raz, by potwierdzić: wprowadzanie przywilejów dla osób zaszczepionych to dyskryminacja niezaszczepionych według ciebie, mimo że mogą w każdej chwili pójść i się zaszczepić?

Rozumiem takie samo zdanie masz odnośnie dyskryminacji osób LGBT w temacie małżeństw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@technojezus najlepiej byłoby dla gospodarki wprowadzić obowiązek szczepień od 50 roku życia. Jak w szkole nie było cię na jednym z wielu szczepień to potem w dorosłym życiu dostajesz wezwanie do stawienia się w przychodni. Nic nowego, wystarczy zrobić to samo ze szczepionką na covid. Problem w tym że rządzący się tego boją bo wiedzą że ich elektorat jest ciemny i antyszczepionkowy.
Rozumiem takie samo zdanie masz odnośnie dyskryminacji osób LGBT w temacie małżeństw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TenTypZez: Małżeństwo to instytucja prodemograficzna, a nie promiłościowa xD

Jeśli uznajemy że prodemograficzna nie jest to należy ją zlikwidować i wtedy będzie prawdziwa równość.
@technojezus: jak mi zwrócą za 15 lat opłacania składek zdrowotnych, rentowych, emerytalnych itd. To chętnie się wypiszę z NFZ, ZUS i zapłacę za leczenie na korone z własnej kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a dlaczego zakaz hospitalizacji???


@PABLO__ESCOBAR: bo przecież dla antyszczepów ten wirus to jest nic, albo w ogóle go nie ma.

To mzoe zakażmy też picia alkoholu i odmawiajmy takim ludziom pomocy albo tym co pala i przez to mają problemy ich też nie leczmy


Przepraszam batdzo, ale co ty #!$%@??

Niemcy Hitlerowskie byłby dumne


Wy naprawdę macie w głowie nieźle posrane jak cały czas porównujecie szczepienia do III rzeszy.

a jak
jak coś miało być dobrowolne, a jak widzimy takie nie jest, to jest to złe.


@technojezus: Od początku było wiadomo, żę musi się zaszczepić zdecydowana większość, aby to w ogóle miało sens. Była możliwość dobrowolna, ale jak ludzie się nie zdecydowali, to teraz będą przymusy. Mamy przymus szczepionkowy od lat i jakoś nikt nie widział w tym sensacji wcześniej. Niezaszczepiony może pójść się zaszczepić i już wejdzie do kawiarni, w czym
Niezaszczepiony może pójść się zaszczepić i już wejdzie do kawiarni, w czym problem?


@TenTypZez: właśnie w tym, że bez szczepienia nie wejdzie. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest limit osób w np. takiej restauracji, a osoby zaszczepione się do tego limitu nie liczą.
@technojezus: No ale czemu mieliby mieć obowiązek go wpuszczać? Jak ktoś chce być antyszczepionkowcem, to niech bierze na klatę konsekwencje swojej decyzji. Można go nie zmuszać do szczepień, ale pod warunkiem, żę będzie siedział w domu i nie narażał innych. Wiadomo, że szury to by chciały aby cały świat skakał wokół nich, bo oni się igły boją i trzeba to uszanować, ale tak to nie działa xD
@TenTypZez: bo jest takim samym czlowiekiem jak ty. Zaraz i do normalnych sklepów spożywczych może nie będę wpuszczać antyszczepów na zachodzie.

Dlatego jak pisałem masz limity i praktycznie w każdym kraju to obowiązuje. Jest limit, a reszta zaszczepionych nie wlicza się do limitu.
bo jest takim samym czlowiekiem jak ty.


@technojezus: No takim samym, tylko niezaszczepionym. Podjął decyzję, że woli nie móc przebywać wśród ludzi, aby być wiernym swoim przekonaniom - jego sprawa. Serio, czemu uważasz, że reszta powinna się naginać do szurów, kiedy sami na tym tracą? Na jakiej podstawie i dlaczego niby mielibyśmy iść im na rękę, skoro nie ma ku temu żadnego logicznego powodu, a to oni są w błędzie?
dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji


To teraz analogiczna sytuacja. Wypadek samochodowy, obaj kierowcy w ciężkim stanie. Zespół ratowniczy na miejscu, ale jeszcze czeka na policję aby ustalili sprawcę. Po ustaleniu, tego drugiego zabierają do szpitala, a sprawca niech zdycha na poboczu.
@TenTypZez: gośćiu od początku mnie atakujesz, nie wiem o co tobie chodzi, jak ja gardzę szurami i antyszczepami, a sam jestem zaszczepiony od lutego ¯\_(ツ)_/¯

50% pojemności, reszta wchodzi zaszczepionych i to jest najlepsza opcja.
Ewentualnie przed każdym wejściem muszą okazać test.
@technojezus: zacznijmy od tego ze ludzie nie dziela sie tylko na tych ktorza sa mega pro szczepionkowi a drudzy pro anty-szczepionkowi to sa skrajnosci ktore wedlug mnie nigdy nie powinny zaistniec ale do rzeczy kowidianinie bo jestes jednym z tych ktorzy maja widzenie tunelowe. Jak biore szczepionke na grype a nie chce brac na koronawirusa to szach mat gurwa nie pasuje do zadnej grupy ludzi ktora Twoj mozg potrafi wytworzyc poniewaz
le do rzeczy kowidianinie bo jestes jednym z tych ktorzy maja widzenie tunelowe


@PABLO__ESCOBAR: XDDDDDDDD człowieku jak mnie nie obchodzi, czy się ktoś szczepi czy nie, a ty mnie od kowidianina wyzywasz. Naucz się czytać ze zrozumieniem
No to ja cię pytam, dlaczego to niby dobra opcja i dlaczego mielibyśmy iść na rękę szurom?


@TenTypZez: jak na rękę szurom? czytałeś co pisałem? To jest pójście dla ciebie na rękę szurom?

Zamiast dać dotkliwe kary finansowe jak jakiś antyszczep kogoś zarazi i brak możliwości jego hospitalizacji w przypadku ciężkiego przebiegu covidu, to ci wprowadzają zakaz pójścia do np. restauracji¯_(ツ)_/¯


@PABLO__ESCOBAR:

ale nie chca nieprzebadanej szczepionki ?


Szczepionka nie
jak na rękę szurom? czytałeś co pisałem? To jest pójście dla ciebie na rękę szurom?


@technojezus: Tak, wpuszczanie niezaszczepionych jakiekolwiek, gdziekolwiek, to jest celowe pogarszanie sytuacji epidemicznej i działanie na szkodę wszystkich, powodowanie kolejnych lockdownow, itp itd. Dlaczego mamy ich wpuszczać w jakiekolwiek duże grupy ludzi w ogóle w trakcie pandemii?
Tak, wpuszczanie niezaszczepionych jakiekolwiek, gdziekolwiek, to jest celowe pogarszanie sytuacji epidemicznej i działanie na szkodę wszystkich, powodowanie kolejnych lockdownow, itp itd.


@TenTypZez: nawet jak pokażą negatywny test? ¯\_(ツ)_/¯

@PABLO__ESCOBAR:

Dlaczego ludzi niezaszczepionych uwaza sie za ludzi ʕʔ przeciez to podludzie a nawet nie to , to sa nieludzie.


Ty się dobrze czujesz?
@technojezus: Wlasnie tak jest w #!$%@? bezpieczna, szczegolnie ze sam tworca technologii mrna ostrzega przed dlugim dzialaniem szczepionki XD I nie ani on ani nie ja nie mowi ze jest niezbezpieczna ale sam fakt ze "moze byc" daje do myslenia. Ale u was widze ciezko z mysleniem ¯\_(ツ)_/¯
@PABLO__ESCOBAR ten dzban się oburza o jakieś profity dla zaszczepionych (i to pierdół typu nie nos maski czy wejdź na stadion) a w zamian proponuje dosłownie karę śmierci jak się ktoś nie zaszczepi i zachoruje.

Większego fikola już dawno nie widziałem a oglądam czasami TVP dla beki.
Niech kazdy sam przekalkuluje sobie ryzyko choroby a brania szczepionki.


@PABLO__ESCOBAR: ryzyko jest znikome.

@TenTypZez: nie obchodzą mnie antyszczepy, za głupotę niech cierpią

@Karysu: niech zgadnę, kolejny niezaszczepiony antyszczep, wierzący w żółte napisy na youtube?

a w zamian proponuje dosłownie karę śmierci jak się ktoś nie zaszczepi i zachoruje.


@Antorus: a to Ja czy ktoś inny zabrania szurom się szczepić?, ale jak zwykle większość szurów mądrzeje dopiero po
@technojezus: Fajnie że wrzucasz ludzi do jednego wora. Widziało się już różne rzeczy w internecie, ale takiego ewenementu jak ty jeszcze nie widziałem. Nie miałem jeszcze osób na czarno, ale widzę że ten pierwszy raz być musi. Z takimi dzbanami jak ty nawet nie ma co polemizować