Wpis z mikrobloga

Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kierowcy są winni, bo nie patrzą w lusterka. Byłem dla was wyrozumiały, ale jesteście po prostu niebezpieczni i mam nadzieję, że będę was jak najrzadziej spotykał, a najlepiej wcale.

Motocyklista zabił siebie i kierowce. Kobieta osierociła dzieci, a samochód dachował i został na boku. Licznik zatrzymał się na 220 km/h.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2021-06-23/krasnystaw-motocykl-przewrocil-auto-dwie-ofiary-zdjecia/

To tylko jeden przypadek z wielu, ale zastanówcie się zanim przekręcicie manetkę.

#motocykle #motocyklisci #polska #kierowcy #motoryzacja
bukmacher-z-kapelusza - Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kiero...

źródło: comment_1625943560hHN4gNxhgmjeBrPcUKbNjo.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@mkarweta: nigdzie tu nie ma informacji o tym, że motocyklista jechał niezgodnie z przepisami, nie liczę tego co pisze OP bo to zwykła ściema patrząc po uszkodzeniach i tych 220kmh.
  • Odpowiedz
@bukmacher-z-kapelusza przecież wskazówka się zatrzymuje w losowym miejscu - po odcięciu zasilania, jeśli nie działa żadna inna siła - to opada na zero, ale jeśli są jakieś przeciążenia to leci gdzie chce. Co innego zegary w samolotach, ale one są specjalnie projektowane pod to, żeby utrzymać wartość po utracie zasilania.
A w tym konkretnym przypadku przecież winny jest kierowca osobówki, który wymusił. Jakby wjechał pod tira - byłby lament, że tiry na
  • Odpowiedz
@Shajo: Co za żałosny artykuł, nie wierzę w to co czytam. Przecież ta kobieta ewidentnie wymusiła pierwszeństwo i zabiła niewinnego gościa, a dziennikarzyna jeszcze robi nagonkę na poszkodowanego XD No i ładnie poleciał z tą prędkością 220 km/h jak ledwo lagi wygięte XD Takie coś dzieje się przy 180~ km/h
muse - @Shajo: Co za żałosny artykuł, nie wierzę w to co czytam. Przecież ta kobieta ...

źródło: comment_162595556956YgmV98SfOMn0yAoHAtP2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
przecież wskazówka się zatrzymuje w losowym miejscu - po odcięciu zasilania, jeśli nie działa żadna inna siła - to opada na zero, ale jeśli są jakieś przeciążenia to leci gdzie chce.


@tuomveri: zależy od rodzaju napędu - są takie co staną w danym miejscu i takie które staną w losowym miejscu - chociaż przy odpowiednio silnym uderzeniu wskazówka i tak zostawi ślad na tarczy w pierwotnym miejscu

A w tym konkretnym
  • Odpowiedz
Wujek pracuje w JRG i mówił, że zrobili zdjecie licznika.

9,5 tyś obrotów i 220 km/h.


@bukmacher-z-kapelusza: Może wujkowi chodziło o inny wypadek.

Już pominę, że przy dwóch paczkach trudno by było nie potłuc nawet lampy, ale musisz dać znać wujkowi, że robi z ciebie idiotę bo rozpowszechniasz bujdy jakoby można było zabić się XJ600N przy prędkości 220km/h....chociaż ten motocykl nowy z fabryki z bólem wyciąga 190km/h ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Kuzguwu

Stary, nie mam powodu by nie wierzyć rodzinie xD Tez wiem, ze jest tak jak mirek pisal, nie wszystkie liczniki zatrzymuja prędkość po zderzeniu, ale wujek mnie w #!$%@? nie robi. Wstawilem artykul, bo ostatnio sam mialem z tymi motocyklistami problem. Wiekszosc to wariaci, nie jezdza bezpiecznie i nie wiem skad taki hejt. #!$%@? suva na bok, a ta droga jest prosta, długa, nawierzchnia idealna. Tam zawsze #!$%@?, bo ich kusi,
  • Odpowiedz