Wpis z mikrobloga

Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kierowcy są winni, bo nie patrzą w lusterka. Byłem dla was wyrozumiały, ale jesteście po prostu niebezpieczni i mam nadzieję, że będę was jak najrzadziej spotykał, a najlepiej wcale.

Motocyklista zabił siebie i kierowce. Kobieta osierociła dzieci, a samochód dachował i został na boku. Licznik zatrzymał się na 220 km/h.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2021-06-23/krasnystaw-motocykl-przewrocil-auto-dwie-ofiary-zdjecia/

To tylko jeden przypadek z wielu, ale zastanówcie się zanim przekręcicie manetkę.

#motocykle #motocyklisci #polska #kierowcy #motoryzacja
bukmacher-z-kapelusza - Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kiero...

źródło: comment_1625943560hHN4gNxhgmjeBrPcUKbNjo.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@bukmacher-z-kapelusza: Jak ktoś twierdzi że motocykliści to nie jest problem na naszych drogach to słabo ogarnia rzeczywistość. Kierowcy osobówek nie są święci, często przekraczają dozwoloną prędkość, wyprzedzają niebezpieczne itd. ale na Boga to co jest ekscesami dla osobówek to dla ameb umysłowych na motorach to norma! Nigdy, ale to nigdy nie jechałem po trasie z motocylami które by nie złamały przepisów. I srał pies już prędkość. Nagminnie olewają zakaz wyprzedzania, wpychają
  • Odpowiedz
@bukmacher-z-kapelusza: Dla wszystkich którzy wątpią w prędkość to widziałem zdjęcie licznika i zatrzymał się w okolicy 210-220.
Tak jak napisał @Orzeech mogło to być 213. Jak znajdę zdjęcie to wrzuce ale pewnie pousuwane aby nie było linczu na motocykliście, rodzinie itd.
  • Odpowiedz
@rvva1: Czyli dobrze mi wujek powiedział, że 213,7 km/h i 6969 obrotów. Chyba nawet to wujek robił to zdjęcie, dopytam go jak będę w Miłkowicach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bukmacher-z-kapelusza: nie no macie rację jak bronicie grzecznego motocyklistę. On na pewno jechał przepisowe 90km/h, a babka jak zobaczyła, że wymusiła i się od niej motocykl odbił to zatrzymała się, wysiadla, przewróciła dwutonowego SUVa po czym umarła, żeby wyszło na "jej".
  • Odpowiedz