Wpis z mikrobloga

  • 287
Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza

Pamiętaj #cuckold dzie młody
Przyszła matka twego dziecka może być fleją i brać udział w orgiach. Spróbuj coś pisnąć to będzie wtedy #pieklokobiet

#polska #p0lka #julka #lewackalogika #bekazlewactwa #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Pobierz
źródło: comment_1625898845J4AycXC3BNnQHTGRelXOmp.jpg
  • 67
@juzwos: no i macie prawo nie zadawać się z takimi. Ale już komentarze typu "KOBIECIE nie przystoi tak mówić", "Jesteś kobieta, więc musisz (...)" nie są okej ¯\(ツ)_/¯
Tak samo jak ja mam prawo nie chcieć utrzymywać kontaktu z wulgarnymi czy zbyt krzykliwymi ludźmi, tak i Wy możecie nie chcec wchodzić w związek z laskami jak z opisu z obrazka. Ale nie będę komentować, że taka osoba ma się zmienić,
@juzwos: Zawsze mam bekę z tych ''poważnych'' tweetów, gdzie autor autentycznie myśli, że tworzy jakieś prawo i od dzisiaj każdego ono obowiązuje XD A w tym czasie na świecie takich ''poważnych'' tweetów powstaje dziennie 5361275, lewacy, prawacy, masoni, reptalianie, okultyści i inne takie XD Każdy sobie, pod swoje widzimisię bo to on jest najważniejszy XD Honk! Honk! Kończmy ten cyrk, niech to wszystko jebnie XD
@juzwos: czy istnieje jakaś organizacja społeczna, polityczna czy religijna która by napisała tak

Chłopaku, możesz być nieodpowiedzialnym fleją z lewymi rękami do roboty, możesz pić i się łajdaczyć kiedy chcesz i z kim chcesz i żadna nie ma prawa cię z tego powodu krytykować.

A tu kobieta o kobiecie takie rzeczy wypisuje.