Wpis z mikrobloga

  • 287
Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza

Pamiętaj #cuckold dzie młody
Przyszła matka twego dziecka może być fleją i brać udział w orgiach. Spróbuj coś pisnąć to będzie wtedy #pieklokobiet

#polska #p0lka #julka #lewackalogika #bekazlewactwa #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Pobierz juzwos - Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ...
źródło: comment_1625898845J4AycXC3BNnQHTGRelXOmp.jpg
  • 67
@UszyKatiuszy:

nie umieć sprzątać ≠ nie sprzątać ¯_(ツ)_/¯

Jak nie umiesz sprzątać, to nie posprzątasz, bo jak posprzątasz to znaczy, że jednak umiesz.

Mnie poza tym nie chodzi o samo komentowanie, tylko o twierdzenie, że nie może czegoś robić bo jest KOBIETĄ.

Nie mam prawa wygłosić opinii, że moim zdaniem jakieś zachowanie jest niekobiece?
@Morken: posprzątasz, ale niekoniecznie sprawnie/z idealnym efektem
Ale czemu jest niekobiece? Czemu sprzątanie, gotowanie czy mycie włosów codziennie tak się mocno wiąże z kobiecością? To nie są czynności, które są przypisane konkretnej płci. A to, że ktoś sobie gorzej radzi z np. gotowaniem to indywidualna kwestia.
@UszyKatiuszy:

Ale czemu jest niekobiece? Czemu sprzątanie, gotowanie czy mycie włosów codziennie tak się mocno wiąże z kobiecością? To nie są czynności, które są przypisane konkretnej płci. A to, że ktoś sobie gorzej radzi z np. gotowaniem to indywidualna kwestia.


To że coś jest męskie, albo kobiece nie oznacza, że jako osoba musisz albo nie możesz tego robić. Po prostu dostaniesz etykietkę mało kobiecej, albo nawet chłopczycy. U jednych tym zaplusujesz,
@juzwos Bardzo dobrze, że otwarcie o tym pisze. Niech robi co chce, ma do tego pełne prawo. Dla mężczyzny to dobrze, że takie kobiety nie ukrwaja się z tym jakie są, dzięki temu od razu wiesz, żeby ją omijać szerokim łukiem. Chyba, że chcesz ruchac fleje, to wtedy też masz jasna sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)