Wpis z mikrobloga

  • 287
Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza

Pamiętaj #cuckold dzie młody
Przyszła matka twego dziecka może być fleją i brać udział w orgiach. Spróbuj coś pisnąć to będzie wtedy #pieklokobiet

#polska #p0lka #julka #lewackalogika #bekazlewactwa #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
Pobierz juzwos - Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ...
źródło: comment_1625898845J4AycXC3BNnQHTGRelXOmp.jpg
  • 67
@juzwos: oczywiście ma rację, a każdy mężczyzna ma prawo nie chcieć mieć takiej kobiety

Malo tego, taka kobieta, jeśli nie jest załamana, powinna przyznać się do swoich przygód, tak?

Skoro niczego nie żałuję i ma do wszystkiego prawo, to powinniśmy wszyscy mówić o swoich przygodach. Aby odczarowac stygmatyzujace stereotypy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@juzwos: o cie #!$%@?. To ja sie zle czuje jak nie umyje codziennie wlosow a raczej nikt by mnie elegancikiem nie nazwal.

@Strigiformesman: zachowanie choć powszechne to lekko obsesyjne. Włosy spokojnie można myć 2x na tydzień albo rzadziej. Zdrowsze będą i tak szybko nie wypadną ¯\_(ツ)_/¯
@joyko: jezu ale się zesrałeś, aż ci po nogawce pociekło
weź jeszcze z dwie linijki dodaj nieruchający prawaku, sugerowane, że na taki wysryw w ogóle poświęce minutę czasu
@juzwos: ale przecież mają do tego prawo. każdy ma prawo być taki jak chce i być z kim chce. nie wiem co takie screeny mają udowadniać. w sensie, ja bym sobie nie wziął kaleki, która mając +20 lat nie potrafi sobie ugotować #!$%@? obiadu, czy też laski, której "własne zdanie" to w domyśle "NASZE zdanie". no ale wiem, że sporo gości przymknęłoby na to oko w zamian za sporadyczny kontakt do
@UszyKatiuszy:

Ale już komentarze typu "KOBIECIE nie przystoi tak mówić", "Jesteś kobieta, więc musisz (...)" nie są okej ¯_(ツ)_/¯


Ktoś może się nie myć, albo nie sprzątać po sobie, ale komentować tego już nie można? Fajna ta wolność, gdzie wolno wszystko, ale mówić już nie wolno.