Wpis z mikrobloga

Myślę, że w piekle jest specjalne miejsce, dla dusz które bezczeszczą świętyle symbole i wizerunki świętych.

Weź to sobie pod uwagę, bo każdy z nas kiedyś umrze, a będziesz martwy o wiele dłużej niż byłeś żywy.


@dendrofag Spokojnie proszę księdza.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Myślenie nigdy nie było twoją dobrą stroną, a według biblii miejsce w piekle jest dla wszystkich twórców wizerunków świętych więc niech płoną #!$%@? xD

„Nie wolno ci robić sobie rzeźbionego wizerunku ani postaci podobnej do czegokolwiek, co jest w niebiosach w górze, lub tego, co jest na ziemi na dole, lub tego, co jest w wodach pod ziemią. Nie wolno ci kłaniać się im ani dać się namówić do służenia
  • Odpowiedz
Myślę, że w piekle jest specjalne miejsce, dla dusz które bezczeszczą świętyle symbole i wizerunki świętych.

Weź to sobie pod uwagę, bo każdy z nas kiedyś umrze, a będziesz martwy o wiele dłużej niż byłeś żywy.


@dendrofag: mnie oceni Zeus z Thorem i Światowidem, a nie jakaś pastuchowa rodzinka z bentlejem
  • Odpowiedz
@dendrofag: > Myślę, że w piekle jest specjalne miejsce, dla dusz które bezczeszczą świętyle symbole i wizerunki świętych.

Weź to sobie pod uwagę, bo każdy z nas kiedyś umrze, a będziesz martwy o wiele dłużej niż byłeś żywy.


@dendrofag:

TAK! Jest takie miejsce! Dla bałwochwalców !
  • Odpowiedz