Wpis z mikrobloga

@Mietas2233 Mi dobierali w moim mieście, a na kontrolę nie chodzę, kupuje filtry i baterie w internecie, chodzę już w ostateczności jak coś nie teges ale to rzadko się zdarza, osuszam sobie sam kupując takie tabletki, ale teraz przymierzam się do kupna osuszacza elektrycznego za 300 zł
@Pitaq Mirku gratuluję, pamiętam jak moja żona przy pierwszym aparacie rozpłakała się ze szczęścia... Żałowała tylko że o dwa lata za późno i pierwszych słów synka tylko ja mogłem posłuchać.

Ale za to jak mnie #!$%@? to tego co komentuję pod nosem nie słyszy :-)))) zawsze jakieś plusy :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Doleginho

Lekarz mówi że prawdopodobnie od antybiotyku z gentamycyną, jak byłem mały to często chorowałem na anginę, słuch zacząłem tracić w wieku 5 lat, od 10 roku życia noszę aparaty słuchowe, to są już moje trzecie aparaty,


@Pitaq: Kuźwa mi też dawali to gówno. Zaczął mi spadać sluch mając jakieś 14 lat. Przy 40% laryngolog dała mi serie zastrzyków B12 w dupę i ustabilizowalo się na 25%. To było jakieś 15
a co ma gluchota do tego ¯\(ツ)/¯ bo nie bardzo rozumiem


@Pitaq: Bo na wykopie panuje przeświadczenie że dziewczyny tylko wybierają za partnerów ludzi idealnych. Z idealnym zdrowiem, wyglądem, wzroście min 1,85m, kwadratowej szczęce, towarzyskich, z prestiżową dobrze płatną pracą i jeśli ma się uchybienie w choć jednym z tych aspektów to nie ma szans. Zresztą wystarczy spojrzeć na taki #przegryw i #blackpill
@Pitaq kup sobie smartwatch, będzie cię budził wibracją, do tego wszystkie powiadomienia z telefonu też będziesz otrzymywał, fajna sprawa.

Ja mam niestety pisk w uszach, jeszcze nie taki zły, żebym nie wytrzymywał, ale jest irytujący. Do tego widzę szum na jednolitych kolorach.

Babcia bardzo słabo słyszy na jedno ucho, dawno temu miała jakiś aparat, chyba za tysiąc, ale nie chciała go nosić, bo rzekomo jej szumiało jak chodziła. Nie wiem czy to