Wpis z mikrobloga

@Pitaq: ej, a masz tinnitus (czy jakoś)? Bo ja mam i brałem na próbe jakieś sztuki za 4,5k i myslałem, że zwariuję - pierwsze 15min spoko, a później było nieznośnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 27
@Doleginho Lekarz mówi że prawdopodobnie od antybiotyku z gentamycyną, jak byłem mały to często chorowałem na anginę, słuch zacząłem tracić w wieku 5 lat, od 10 roku życia noszę aparaty słuchowe, to są już moje trzecie aparaty,
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@jurabos nie mam szumów usznych, miewałem w czasie nerwicy ale to mi notropy pomogły na to, ja nic nie słysze bez aparatów, zupełna cisza
  • Odpowiedz
@Pitaq: Czyli miałeś przepisane leki od których głuchłeś i dowiedziałeś się o tym po czasie. To się nie dziwie, że ludzie się nie chcą szczepić .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Pitaq: ja też w tym roku kupiłem w końcu porządne, 12k za parę (Phonak Audeo M70). Całkiem fajna opcja połączenia Bluetooth z telefonem, TV, sterowanie przez aplikację. Nawet NFZ dołożył 1200PLN :D, ale z tymi cenami to jest grube przegięcie, tymbardziej, że niedosłyszącym są niezbędne.
  • Odpowiedz
@Pitaq: jaki koszt? Jak byłem w sklepie to mówili 5-8k zł. Ja co prawda mam tylko trochę niedosluch. Słyszę jak ktoś coś do mnie mówi, ale wystarczy, że są jakieś zakłócenia (na dworze albo z innego pokoju albo czasem nawet wystarczy, że nie w moim kierunku) i muszę dopytywać "cooo?". Denerwujące.

ja też w tym roku kupiłem w końcu porządne, 12k za parę (Phonak Audeo M70).


@ornate: o kurde. To
  • Odpowiedz
@Pitaq: Mam nadzieje że cię nie urażę ale to czysta ciekawość - czemu nie zdecydowałeś się na aparat słuchowy niewidoczny? Pamietam że moja babcia taki miała, była tylko taka mała słuchaweczka w uchu bez tego zakładanego tentegesa na ucho
  • Odpowiedz