Wpis z mikrobloga

Oceny od Autosport.com
Już mi się nawet nie chce ich szkalować, szkoda strzępić ryja.

Verstappen 10
Norris 10
Russell 9
Gasly 9
Hamilton 8
Sainz 8
Schumacher 7
Leclerc 7
Alonso 7
Bottas 7
Perez 6
Vettel 6
Ricciardo 6
Tsunoda 6
Stroll 4
Giovinazzi 4
Mazepin 4
Ocon 4
Latifi 3
Raikkonen 2

#f1
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emes91:
Co dubletu - to dyskusja pod tytułem może byłby, a może nie, Checo nie szło wczoraj, tydzień temu również nie zdobył podium, czy to też była wina innych? Meksykanin nie jest złym kierowcą, ale wybitnym nie był nigdy. Potrafi zarządzać oponami, ma doświadczenie i stabilnie dowozi punkty. Nie musisz się ze mną zgadzać, bo to moja opinia, ale on był dla mnie zawsze takim Quick Nickiem z Ameryki Południowej.
  • Odpowiedz
@Green81: Czemu teraz kompletnie zmieniasz temat dyskusji? Nie rozmawialiśmy ogólnie o Checo jako kierowcy, tylko o przebiegu wczorajszego wyścigu.

Jeszcze raz proponuję eksperyment myślowy, który już proponowałem na tagu kilkukrotnie i wciąż nie dostałem odpowiedzi - wyobraź sobie, że Perez postanawia nie odpuszczać i nie ucieka w żwir. Czy serio jesteś na tyle odrealniona, że uważasz, iż wypadek byłby wtedy winą Pereza, po tym jak Norris by go bezceremonialnie staranował w bok?

Na koniec, jak tak dalej pójdzie, to F1 zmieni się rzeczywiście w rajdy formuły pierwszej. Żeby tylko nie daj boże, kierowcy nie dotknęli siebie, nic nie zrobili i najlepiej jechali w rządku od startu do
Emes91 - @Green81: Czemu teraz kompletnie zmieniasz temat dyskusji? Nie rozmawialiśmy...

źródło: comment_1625492778QDDWIUHOS9AjrF7NJhmZY9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ghuthek: Russel nie zasłużył nawet na 6. Lubię go, ale miał słaby wyścig - jak zwykle. Widząc jego ocenę, ocena Sainza, Alonso i Bottasa to śmiech na sali.
  • Odpowiedz
przez kilka okrążeń czysto bronił się przed Alonso, który miał nowsze opony.


@Janusz_sundajski: To akurat dużym wyczynem nie było biorąc pod uwagę że z nowym silnikiem Merca Russell w kwali miał rekordy minisektorów na prostych.
  • Odpowiedz