Wpis z mikrobloga

@Ghuthek: Bardziej mnie oburza 10 dla Norrisa niż ocena Russella, która akurat w ten weekend jest dość uzasadniona xD.

Jak można dać najwyższą notę komuś, który zrujnował wyścig innemu kierowcy, dostał za to karę i dał w prezencie podium Mercedesom (bo też miał farta, że wyprzedził Hamiltona, na co nie miałby szans, gdyby Lewis nie miał uszkodzeń) ()
@Ghuthek: Russell dostał się do Q3 i przez kilka okrążeń czysto bronił się przed Alonso, który miał nowsze opony. Zakończył na 11 pozycji w wyścigu, w którym żaden zawodnik z czołówki nie odpadł, ani nie miał poważnych problemów. Moim zdaniem ocena zasłużona, co prawda na starcie stracił 4 pozycje, ale został przyblokowany na wewnętrznej i właściwie nie mógł nic z tym zrobić. Schumacher ukończył ponad 50 sekund przed Mazepinem, a ponieważ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Emes91:

Jak można dać najwyższą notę komuś, który zrujnował wyścig innemu kierowcy,


Jeżeli ktoś zrujnował wyścig Checo, to on sam. Przypomnę, że później dwukrotnie sam wywiózł Leclerca stosując prawie identyczny manewr, w tym raz praktycznie w niego uderzając. Jestem zdania, że kara Lando i druga Pereza była bezzasadna, co do mam pewne wątpliwości. Jakkolwiek pisanie o zrujnowaniu wyścigu przyjmuje w kategorii kiepskiego żartu.
@Janusz_sundajski: Russell został przyblokowany po wewnętrznej bo sam się tam ustawił, tylko on jest winny tej sytuacji. Dodatkowo Russell miał nowy ulepszony silnik mercedesa, w Q miał rekordy w sektorach z prostymi więc nie dziwi mnie że dał radę się bronić przed Alonso.

Co do Haasa, to Mazepin wypowiadał się że ma starszy, sporo cięższy monokok niż Mick i nie wiadomo kiedy dostanie nowy.

Russell max 8, Mick max 5