Wpis z mikrobloga

@Osiem888: zaletą drugiego jest ekspozycja na 2 strony. Można normalnie przewietrzyć mieszkanie. Ale wszystko inne na 1, z balkonem i kuchnia wlacznie. Serio bardzo fajny uklad. Kuchnia w tym układzie daje sporo blatu roboczego a tego nigdy za dużo! W proponowanym układzie ten tv naprzeciwko okna chyba się nie sprawdzi. Obstawiam że dlatego że tam idą przyłącza do tv i neta. Warto na etapie wykańczania sobie przenieść.
@Osiem888: Ja mam podobny do 2 tylko trochę większe i mam jeszcze jedno okno w salonie, bez niego będzie trochę ciemno, w tym pokoju mam też aneks a w kuchni zrobiony dodatkowy pokój który jest nieoceniony, awaryjny gościnny, jest tam suszarka, garderoba, biurko z konsolą, dla 2+0 idealnie a jak by się bombelek pojawił to w sumie dałej będzie miejsce. Tylko że u mnie kuchnia też miała trochę więcej więc nie
@Osiem888: oba gówniane, ale jesli juz to pierwszy. I zwroc uwage ze meble na tych rzutach sa #!$%@? zeskalowane (na korzysc dewelopera ofc). W rzeczywistosci do takich metrazy pomieszczen nie zmiescisz tak ladnie tych mebli
@Osiem888: Drugi projekt: tak jak piszą inni - niemal katastrofa, ale ma 2 rzeczy którymi góruje nad pierwszym: możliwość przewietrzenia, a sypialnia od północy daje to, że w upalne dni nie będzie to piekarnik i da się spać. Pierwszy niemal gwarantuje Ci doznania pieczeni: nie dość, że wszystko od południa, to jeszcze nie przewietrzysz. Ratunkiem jest klima, ale da Ci chłód ale nie świeże powietrze.
Moja rada: szukaj dalej. Celuj w: