Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka cała przemiana bohatera, wpływ jego decyzji na wydarzenia, ciąg przyczyn i skutków. Wiele niby małych decyzji ciągnęło za sobą masę problemów. Pewnie nie każdy zrozumie to w ten sam sposób, to jak z wierszami w szkole. Mi osobiście ten serial się bardzo podobał i nie raz skłaniał do refleksji.
  • Odpowiedz
  • 89
@CzerstwaBulka skupiasz się na złych detalach.

Człowiek, a raczej koń. Bogaty ma wszystko co mógłby chcieć. Panienki, kasa narkotyki, luksus.

Ale psychika mu siedzi.
Nikt nie mówi że należy mu współczuć, bo jest złym człowiekiem. Też nie o tym jest ten serial
  • Odpowiedz
świetny serial dla ludzi z problemami psychicznymi


@PaniFral: może w takim razie ci, którzy go nie lubią/ dla których jest nudny to są ludzie bez problemów ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
cyk wyjaśnione, pora na csa xD
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Jak czujesz się nieszczęśliwy, nie możesz odnaleźć się w świecie, ciągle popełniasz jakieś błędy, jestes/byłes od czegoś uzależniony, miałeś jakieś jazdy w dzieciństwie to jest duża szansa, odnajdziesz w tym serialu (nie tylko w postaci BoJacka, bo w sumie oni wszyscy mają problemy i rozterki) jakąś cząstkę siebie i ci się spodoba.

Ja oglądałam w bardzo złym momencie swojego życia i bardzo mi podpasował klimatem. Nie wiem jak byłoby
  • Odpowiedz