Wpis z mikrobloga

@adnage: pamiętam kiedyś jak mięso wystawało z każdej strony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Acri: I o to chodzi, kiedyś była fama, ze Mc jest słaby a KFC to jest coś lepszego, teraz parszywe pijawy z KFC na tym żerują, oszczedzając na wszystkim nawet husteczkach. Co jest smutne. Płacisz tyle kasy ża średnią ilość jedzenia które je się rękoma, a #!$%@? nie nadzą husteczek, jak sam nie
  • Odpowiedz
@Darson666 główny powód takiego stanu rzeczy jest taki, że KFC mocno oszczędza na pracownikach. Ten kto ci robił tą kanapkę najprawdopodobniej musiał równocześnie wykładać towar, smażyć frytki, robić burgery i sprzątać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darson666: już tyle ile miałem przebojów z KFC to nie jem tego gówna, na odchodne dali mi nawet kupon 100 Ziko, 3 razy z niego zamawiałem i 3 razy było #!$%@?, więc do widzenia. A szkoda, kiedyś to była moja ulubiona sieć fastfoodow, teraz nie dość, że drogo, to jeszcze #!$%@?
  • Odpowiedz
@djtartini1: To jeszcze zależy gdzie i kiedy - czesc PH dalej robi swoje ciasto na miejscu i naprawde szkoda ze chca je w calosci zamienic na mrozone, bo w porownaniu do robionego na miejscu jest beznadziejne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dam115: to u mnie dla porównania Hot wingsy są robione chyba w za niskiej temperaturze oleju, ta panierka nasiąka tłuszczem...
Ile już ważysz kolego na tych hotwingsach ?
  • Odpowiedz
@Darson666: za tą cenę to wole; suchą świeżą bułkę, kiełbache i ogórek małosolny, albo kiszony, albo buła z smalcem z cebulką i do tego taki ogórek małosolny :)) ale to kwestia smaków :), smaka sobie tylko zrobiłem :( ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Darson666: Cały amrest ostatnio dupy daje. KFC to syf, Burger King to syf, Pizz Hut to toksyczy syf. Jakieś 10 dni temu zamówiłem sobie średnią pepperoni. Była tak obleśna, że większości ją wyrzuciłem. Mimo to dostałem niestrawności, ostrego zapalenia trzustki i 4 dni mnie w szpitalu mocnymi lekami przeciwzapalnymi faszerowali. Nigdy w życiu mnie tak brzuch nie #!$%@?ł.


@SknerusMcTracz tylko mcdonald trzyma poziom co nie? ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz