Wpis z mikrobloga

Od dłuższego czasu KFC to dno. Warto śledzić grupy na FB typu "polecam/nie polecam" (pewnie w każdym większym mieście jest taka grupa)
  • Odpowiedz
@portugalka właśnie sa mega uczciwe patrze na to codziennie. Ktos tu na zdjęciu ewidentnie przyciął w kulki i zamiast stripsa dal bites'a. W restauracji gdzie ja pracuje wszystko jest tak jak należy. I co chwila sa kontrole jakosci oraz audyty które sa mega przerabane
  • Odpowiedz
  • 1
@Darson666 "nasze kawałki kurczaka są prawdziwymi kawałkami kurczaka i nie możemy zagwarantować żeby każdy kawałek kurczaka, powtarzam KURCZAKA był tej samej wielkości. Przepraszamy że miałeś mały kawałek kurczaka"
  • Odpowiedz
  • 2
@gorski94 myślałem że poziom sarkazmu w mojej wypowiedzi jest wystarczający i nikt nie potraktuje jej poważnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Darson666: Najbardziej żal mi takich ludzi, którzy raz na kilka lat pokusza się na KFC. Zamówią sobie taką cudownie zapowiadającą się bułe i dostają takie gowno. Przecież napluć człowiekowi w ryj to jak komplement przy czymś takim.
  • Odpowiedz
Cały amrest ostatnio dupy daje. KFC to syf, Burger King to syf, Pizz Hut to toksyczy syf. Jakieś 10 dni temu zamówiłem sobie średnią pepperoni. Była tak obleśna, że większości ją wyrzuciłem. Mimo to dostałem niestrawności, ostrego zapalenia trzustki i 4 dni mnie w szpitalu mocnymi lekami przeciwzapalnymi faszerowali. Nigdy w życiu mnie tak brzuch nie #!$%@?ł.


@SknerusMcTracz o to, to, pizza hut szczerze uwielbiałem, szczególnie super supreme na grubym. Ostatnie 3
  • Odpowiedz