Wpis z mikrobloga

@Darson666: "shorter" to był scam odkąd pamiętam. Już pomijam ilość mięsa ale jakie to jest małe. To samo tortilla z KFC, z placka wielkości podkładki pod kubek. Jak kupuję to tylko 2x grander + fryty, ewentualnie hot wingsy, choć nie są tak dobre jak kiedyś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darson666: tak jak już ktoś napisał, cały am-rest to dno. Kiedyś Burger King był jadalny. Parę lat temu przestał mi smakować. Nawet chyba sraczki dostałem. Jak szybkie żarcie i nie mam innego wyboru to tylko mak niestety. Mak się polepszył od jakiegoś czasu. Wprowadzają nowe produkty i jakość ich półproduktów wzrosła.
  • Odpowiedz
Moja znajoma dostała kiedyś właśnie takiego pięknego longera, zdegustowana sytuacją i nieproporcjonalnie wydanymi pieniędzmi co do oferty poszła spytać biedną panią odbierającą zamówienia co to #!$%@? jest, w przeprosinach dostała drugiego który... nie roznil się niczym od pierwszego XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onaxx: to akurat sałata, ale fakt, kupowanie longera lub bitesów w kfc to frajerstwo, nie kupujcie tego. Reszta zależy. Ogólnie najlepiej kupowac fast foody jak jest duzy ruch, wtedy jest w zasadzie pewne ze dostaniecie świeżo zrobione rzeczy, ale tez nie nalezy chodzic w giga ruch bo robi sie wtedy rzeczy na #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@adnage: ostatnio zajechałem do gówdonalda i zamówiłem sałatkę ... dostałem sałatkę po kilku minutach, miałem 2 kawałki kurczaka w panierce hmmm tak na oko 40 gramów i nawet mi bulwy widelca nie dały... zjadłem tę sałatkę używając noża ... trwało to jakieś 25 minut .... k... nigdy wiecej...
  • Odpowiedz
Jestem dostawca w kfc i takiej kaszany u nas nie ma... Do longera czy cheesburgera zawsze trafia jeden strips. Wiec to co tu na zdjeciu to serio jakas padaka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@portugalka: gdzie ty masz burgera za 45zł? Dobrego burgera można zjeść od 20zł. To nie jest wiele więcej od dużych burgerów w McDonald's, KFC czy BK. Fastfoody wcale nie są już takie tanie, chyba że są akurat jakieś dobre promocje.
  • Odpowiedz
@gorski94 ciekawe jest też to, że kilkanaście lat temu moja koleżanka studiująca farmację szukała pracy wakacyjnej w maku i jej odmówili ze względu na kierunek studiów. Za to w KFC ja przyjęli i mówiła, że tam uczciwe są te kurczaki, żaden syf. Widać, ile się zmieniło przez te ostatnie lata _
  • Odpowiedz