Wpis z mikrobloga

@Darson666 ja kiedyś często jadłam ich quritta ale ostatnio ciągle jak na złość jakieś chrzęści w mięsie, żyły, pióra się zdarzyły mnie to obrzydza bo ogółem nienawidzę mięsa, jem sporadycznie bardzo.
@Darson666: No powiem szczerze, uwielbiam KFC i longery i nigdy nie trafił mi się taki gówniany ze śladową ilością kurczaka. Zawsze był całkiem solidnie wypchany. Ale gdybym coś takiego dostał to bym się solidnie #!$%@?ł. Ale to wystarczy iść i zawiadomić managera.
Że też ludzie nadal nabierają się Longera. Przecież to jest największy scam w historii fastfoodów.


@adnage: ostatnio wziąłem po paru latach nie jedzenia tego i niewiele się zmienił na przestrzeni lat ¯\_(ツ)_/¯

Jezu kojarzę - 10% kurczaka i 90% panierki xD


@MeandrycznaMonaterka: nie tylko bitesy, chyba we wszystkim zaczęli tak walić w #!$%@? z panierką. Wcześniej brałem u nich czasami twistera i już nie mam ochoty, tak samo z resztą
@Darson666: kurde ja znowu mam mieszane uczucia co do kfc, zamawiam tylko kawałki kurczaka i faktycznie to loteria. raz wielkie raz malutkie, ale co do ilości to znowu na plus. raz zamówiłem z ziomeczkiem 16 stripsów, wyszło po 10 na głowę i jeszcze kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Cały amrest ostatnio dupy daje. KFC to syf, Burger King to syf, Pizz Hut to toksyczy syf. Jakieś 10 dni temu zamówiłem sobie średnią pepperoni. Była tak obleśna, że większości ją wyrzuciłem. Mimo to dostałem niestrawności, ostrego zapalenia trzustki i 4 dni mnie w szpitalu mocnymi lekami przeciwzapalnymi faszerowali. Nigdy w życiu mnie tak brzuch nie #!$%@?ł


@SknerusMcTracz: XDDDA #!$%@? to lepiej sie zainteresuj trzustką, skoro po zwykłej pizzy musisz kłaść