Wpis z mikrobloga

@Darson666: KFC to od dłuższego czasu srogi syf, kiedyś jeszcze lubiałem tam niektóre pozycję, grander zawsze był spoko.
Teraz frytki gorsze niż był, a nigdy tutaj nie było super, te grandery też, mięso jakby tam leżało cały dzień, bułka rozpadająca się, masakra.
Słyszałem, że w amerykańskie KFC to najbardziej syfiasta sieciówka tam i chyba u nas dążą do tamtego standardu xD
  • Odpowiedz
@Acri kiedyś, jak jeszcze były te takie srebrne opakowania na twisterach.
#!$%@? kiedyś to było, teraz to syf taki sam jak macdnald i jego kurczak z tuby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Darson666: ostatnio sobie powiedziałem, że już nigdy nie zamówię niczego z KFC. Zamówiłem sobie na wynos na szybko 2 iTwisty z kuponu w apce. Mięso z kurczaka w środku było nie do końca obrobione. Myślę sobie dobra, jeden może się trafić, więc jem drugiego, a tam to samo - różowawy kolor. Do tej pory żałuję, że się nie wróciłem zareklamować tego gówna, ale za bardzo się spieszyłem xD
  • Odpowiedz
@Darson666: #!$%@? jak zamawiam KFC to zawsze mnie ojebią na ilość kawałków kurczaka, zawsze #!$%@? czegoś brakuje. Najgorzej jak #!$%@? zamawiam nóżki Kentucky a dostaje jakieś #!$%@? korpusy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Darson666 ja lubię mega pocketa, w miarę treściwie mięsa w porównaniu do twistera i nie zapycha się suchą bułą. Za to zjadłem ostatnio w Burger Kingu i nie wiedzieć czemu miałem wrażenie, że mają lepsze burgery niż w maku, ale mięso było spalone i cienkie jak te najtańsze z marketu
  • Odpowiedz
@Darson666 zamówiłem z 3 razy kubełki różnego rodzaju z KFC przez Uber Eats lub inne pyszne czy tam Glovo - reklamując jakość jedzenia (stripsy wielkości kciuka...) Odsyłali mnie do pośrednika, a nie do nich bo to nie wina restaur... Lokalu. (Pośrednicy przywozili gorące jedzenie jakby co i nie zmniejszali gabarytów stripsow do wielkości kluski śląskiej). Nie polecam. 3 razy miałem nadzieję, na jakąś reakcję z ich strony i 3 razy się zawiodłem
  • Odpowiedz