Wpis z mikrobloga

Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już kolejny SMS od nich w dodatku nie mogę odpisać, dodam że przez wiele lat pobytu nie byłem i nie rejestrowałem się do lekarza więc skąd te mendy mają mój numer?

Jest jakaś kancelaria prawnicza która podejmie się walki o odszkodowanie z tytułu nękania i stresowanie mnie ?
#uk
#koronawirus
#pytanie
#prawo
#patologiazmiasta
Pobierz adamsowaanon - Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już ko...
źródło: comment_1625051339L9eJbFuYa4USuc9axGMsCY.jpg
  • 105
a tobie co, szumowski osobiście odpala działkę z funduszu zapotrzebowania emocjonalnego na szczepionkę że tak się rzucasz?

nie chce, to niech nie bierze, ma do tego prawo (a przynajmniej miał bo w aktualnym tempie to niedługo osoby niezaszczepione będą traktowane jak żydzi w czasie WŚ i to z poklaskiem społeczeństwa)


@NPC_358034: przestań pić typie i naucz się czytać xD
Napisałem, że każdy ma prawo się nie szczepić i mi to nie
Tanim sajderem z rana #!$%@?,
Polaczek mesidżem usilnie nękany,
Za ojczyzno tęskni, dej mi powrót panie,
Zaciśnięte zęby i funtów ciułanie.
Mnie #!$%@?, że jakiś foliarz chce ODSZKODOWANIE ZA 2 SMSY bo poczuł się nękany i stresowany xDDD


@Fanatyk_Wedkarstwa: a jakie to ma znaczenie czy to są 2 smsy czy nie? Jeżeli dane kontaktowe zostały zdobyte w sposób nieprawidłowy to jak najbardziej można i wręcz należy dojechać delikwenta za ich wykorzystanie.

Może nawet napisać że z tego stresu siwe włosy mu się pojawiły, i to w kwestii ewentualnego sądlu leży ocenienie czy