Wpis z mikrobloga

Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już kolejny SMS od nich w dodatku nie mogę odpisać, dodam że przez wiele lat pobytu nie byłem i nie rejestrowałem się do lekarza więc skąd te mendy mają mój numer?

Jest jakaś kancelaria prawnicza która podejmie się walki o odszkodowanie z tytułu nękania i stresowanie mnie ?
#uk
#koronawirus
#pytanie
#prawo
#patologiazmiasta
adamsowaanon - Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już ko...

źródło: comment_1625051339L9eJbFuYa4USuc9axGMsCY.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od poziomu OPa (który jest jaki jest - poczciwy i prosty tirowiec taki już pozostanie i Ameryki tutaj nie odkrywamy) to mnie chyba bardziej śmieszą wypowiadający się w nitce absolwenci Wyższych Szkół Gotowania na Gazie, kulturoznawstwa i gównologii wszelakich, którzy czują się o wiele bardziej kompetentni do rozmów na temat szczepień - mimo, że poziomem wspomnianych kompetencji i wiedzy są na tym samym poziomie co wypowiadający się wyżej ledwo-piśmienny chłop.

Nie
  • Odpowiedz
@m-wjeczur: Gościu te wszystkie błędy ortograficzne to specjalnie robię żeby dać pożywkę tym trolom za 60 groszy wpis,bo nic innego nie potrafia wnieść do mojego pytania na początku i tylko do wszystkiego się przyczepiają.
Myślałem że jest to wyczuwalne z daleka.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: A skąd ja mam to wiedzieć? Myślisz, że będę robił dogłębny risercz każdego kto wrzuci wpis na mirko? Nie mam na to czasu - więc pozostaje ocenić mi wedle zasady o nazwie "jak Cię czytają, tak Cię piszą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie. Nie wiem czy ktoś cię rucha ale ja się zaszczepiłem a nie dałem wyruchać szurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że ktoś ma inne zdanie mi wcale nie przeszkadza, szczepi się ten kto chce i szczepienie / nieszczepienie się nie powinno mieć żadnych konsekwencji. Bawi mnie to, że chcesz jakieś odszkodowanie za 2 SMSy. Ale czego się spodziewać po foliarzach


@Fanatyk_Wedkarstwa: a tobie co, szumowski osobiście
  • Odpowiedz