Wpis z mikrobloga

Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już kolejny SMS od nich w dodatku nie mogę odpisać, dodam że przez wiele lat pobytu nie byłem i nie rejestrowałem się do lekarza więc skąd te mendy mają mój numer?

Jest jakaś kancelaria prawnicza która podejmie się walki o odszkodowanie z tytułu nękania i stresowanie mnie ?
#uk
#koronawirus
#pytanie
#prawo
#patologiazmiasta
adamsowaanon - Da się to podciągnąć pod nękanie i stresowanie mnie ich spamem? Już ko...

źródło: comment_1625051339L9eJbFuYa4USuc9axGMsCY.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Niezły z ciebie warchoł. Typowy przedstawiciel naszej emigracji po 2004 roku XD Czasem się zastanawiam czy bardziej się cieszyć, że nie trzeba z wami żyć w Polsce, czy wstydzić za to co robicie za granicą.
  • Odpowiedz
@tom3k86: a co niby zrobiłem wstydliwego? Mam swoje ciało i za nie decyduje puki to nie jest Auschwitz jeszcze,
Ja mam swoje powody dla których nie mogę się zaszczepić i nic nikomu do tego,
A w tym kraju panuje większą wolnośc niż w Polsce więc to wy powinniście wrócić skoro lubicie być niewolnikami bp taka mentalność prezentujecie
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: a ty jak tam dwa razy już wyru***ny i nie możesz znieść że inni mają inne zdanie?
Odszkodowania w tym kraju przysługują nawet gdy ktoś z pracy nielegalnie zdobędzie twój numer i zadzwoni do ciebie w czasie przerwy w sprawach służbowych,
  • Odpowiedz