Wpis z mikrobloga

@Michael_Proteins: Ćwiczyłem zarowno w krotkich spodniach jak i leginsach. Wygodniejsze sa dla mnie krotkie spodnie ale ćwiczę w leginsach. Czemu tak? Bo kiedy ćwiczyłem w krotkich spodniach to mi sie pruły jak robiłem siady.

Powiesz mi prostaku gdzie jest wybieg mody z mojej strony i chec zyskania atencji?
@bigos555: Nie no, najlepiej to niech każdy się wyzywa w Internecie i traktujemy to jako normalność, bo przecież to "cringe" nie jest. Wasza "nowa normalność" mnie mało interesuje. Jestem wychowany w czasach kiedy ktoś za swoje słowa odpowiadał, nie zrozumiesz.
@Michael_Proteins: Nazwij mnie prostakiem jeszcze 5x to moze twoje argumenty bardziej znajda umocowanie w rzeczywistości.

Co do komentarza odnosnie prucia sie mojej dupy to wlasnie udowodniles ze nazwanie Cie prostakiem bylo jak najbardziej trafne.

Krotko mowiac, #!$%@? XDDD
@Michael_Proteins: Chba rozumiesz, że tylko ktoś zdrowo jebnięty mógłby marnować swój czas na jeżdżenie i sparingowanie się z anonami #!$%@?ącymi na portalu z kotkami. Więc jedyna moc tych wyzwań, to próba pompowania sobie ego.
@Catmmando: mam takie spodenki 4F do biegania i nie chciałbym robić w nich przysiadu. Dekolt murarza niemal pewny. Lepiej sprawdza się zestaw gaci Nike Pro i jakieś luźne spodenki z poliestru. Tyle że Nike Pro w wersji na lato, z dziurkami i z cieńszego materiału.
@kilemile: "tak samo dobrym mężczyzną" xD. Ty gościu po tym co napisałeś nie widzisz jaki ten "archetyp" jest szkodliwy i przede wszystkim, jak głupi? Mężczyzna to płeć, a nie archetyp, mężczyzną się nie "stajesz" spełniając jakieś archaiczne normy społeczne, a rodzisz xD. Jak mnie irytuje takie głupie podejście, chłopy same sobie narzucają kajdany, żeby spełniać jakieś wymyślone archetypy, najgorsze w tym jest to, że nijak się te kryteria, żeby spełnić twoją
@bigos555: A może rozumiesz, że trochę jeżdżę po Polsce, z różnych względów, to nie stanowi dla mnie to problemu "umówienie się gdzieś" jeżeli będzie ku temu sposobność?
I pisząc sparing, mam na myśli normalny sparing, a nie "#!$%@? Ci" "znajdę Cię" "dojadę Cię". Zwykły SPARING w ochraniaczach itp. bez niepotrzebnej agresji, wyłącznie po to, żeby ktoś mógł udowodnić jak bardzo jest męski nie tylko w internecie - ale to, że @
"umówienie się gdzieś" jeżeli będzie ku temu sposobność?


@Michael_Proteins: Ja piszę, że ktoś musiałby być zdrowo jebnięty, żeby zawracać sobie dupę jakimś sparingami z tobą, anonem z Internetu.

dla mnie to normalna sprawa, zwykła rozrywka jak sparingi z kolegami. Nic osobistego.


No niestety, ale inni mają cię w dupie.