Wpis z mikrobloga

Żałosna jest ta lewica. Koleś niemal nie stracił całej swojej kariery, na rzecz poglądów, których nawet nie wygłosił. Człowiek cywilizowany w takiej sytuacji odczuwa empatię i uważa taką sytuację za niesprawiedliwą. A lewica co? "Sam sobie winny", "Mógł tam nie iść", "I bardzo dobrze". Najwyraźniej dla tej zdegenerowanej moralnie grupy, cel uświęca środki i jak ktoś postronny traci dorobek życia, to kij z nim. Oczywiście nie przeszkodzi im to w innej sytuacji wycierać sobie mordy hasłami o empatii i wrażliwości. Ha tfu na was.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 48
Żałosna jest ta lewica. Koleś niemal nie stracił całej swojej kariery, na rzecz poglądów, których nawet nie wygłosił. Człowiek cywilizowany w takiej sytuacji odczuwa empatię i uważa taką sytuację za niesprawiedliwą.


@archubuntu: czemu piszesz lewica a nie organizacja "nigdy więcej". Wstydzisz się ich czy celowo wprowadzasz tu chwyty errystyczne?

A lewica co? "Sam sobie winny", "Mógł tam nie iść", "I bardzo dobrze".


@archubuntu: Widziałem, że wiele zwolenników konfederacji na tt
@Kryspin013 Co zrobiła kurdej szatan? Wyzywała straż graniczną za wykonywanie swoich obowiązków. Namawiala do zaniechania obrony granic poprzez wpuszczanie nielegalnych imigrantów sprowadzony przez reżim Łukaszenki. Co zrobił Marciniak? Porozmawiał o swoim sukcesie. Ja widzę delikatną różnicę.


@przemyslaw-maczka: ja też, ale nie o tym jest dyskusja. Pytam czy prawicowe cancel culture jest lepsze niż lewicowe? Bo panuje tutaj narracja jakoby cancel culture w ogóle nie było stosowane przez prawicę.
czemu piszesz lewica a nie organizacja "nigdy więcej".


@Kryspin013: Bo nie odnoszę się tylko, do nich ale również do ludzi uważających, że Lewica z RIGCZEM i kij z Marciniakiem (tak, byli tacy, nawet z nimi dyskutowałem). Analogicznie mógłbym się sapać o każdy tag #bekazprawakow bo przecież Konfederacja/PIS to nie cała prawica. Czyżby to były "chwyty errystyczne"? Czy może wpisy na wypoku spod tych tagów z dodatkiem heheszków rządzą się swoimi prawami
@Kryspin013 Nie jest. Cancel culture jest po prostu złe. Sam masz na tyle oleju w głowie by ocenić kto szkodzi a kto nie. Wracając do Barbary, nie podobała mi się jej reakcja ale nie uważałem nigdy za stosowne nawoływać do zwalniania jej za jej przekonania:)


@przemyslaw-maczka: ok, zgadzam się z tobą. Natomiast ja myślę, że dzbany z nigdy więcej też nie chciały zwolnienia typa tylko są dzbanami i nie podumali.

No
@Kryspin013: Bo nie odnoszę się tylko, do nich ale również do ludzi uważających, że Lewica z RIGCZEM i kij z Marciniakiem (tak, byli tacy, nawet z nimi dyskutowałem). Analogicznie mógłbym się sapać o każdy tag #bekazprawakow bo przecież Konfederacja/PIS to nie cała prawica. Czyżby to były "chwyty errystyczne"? Czy może wpisy na wypoku spod tych tagów z dodatkiem heheszków rządzą się swoimi prawami i nie należy ich traktować w 100% poważnie
ok, no to mówię "sprawdzam" i pokaż mi takie osoby.


@Kryspin013: A prześledź sobie moją ostatnią rozmowę LINK.

A co do Kurde-Diabła. Była to o tyle bardziej uczciwa sytuacja, że ludzie odnosili się do jej faktycznych poglądów, w przeciwieństwie do sytuacji Marciniaka i chyba dlatego tamta sytuacja aż tak mocno mnie nie ztriggerowała. Nie zmienia to faktu, że byłem przeciwny zwalniania jej z tego powodu.
@archubuntu: bo oni maja mokry sen aby kontrolować społeczeństwo, co robisz, z kim się spotykasz i co myślisz. Ma być tak jak oni chcą albo cię zniszczą, bardzo to przypomina komunizm aleee przecież oni tylko chcą żeby było pięknie i kolorowo xd ¯\(ツ)/¯
@archubuntu: mnie co innego zaciekawiło w tej aferze. Ta organizacja nigdy więcej to niezły pomysł na biznes, dzięki nim kluby dostają kary za bzdury, a też są plotki że działają jak "ekolodzy", pan tu wpłaci a my mówimy że tu siedliska rzadkiego ptaka nie ma. Zrobili tym razem za duży skok, teraz więcej ludzi się im przygląda i oby coś z tego wynikło.
który mógł doprowadzić do podobnej tragedi


@USSCallisto: Winnicki ukrywał się że swoim gejostwem i był szkalowany za to przez kolegów z partii?

No no, nowe informacje i to od źródła, dobrze wiedzieć, że to coraz bardziej prawdopodobne. Podeślę Winnickiemu ten wpis, mam nadzieję, że go sprostuje, a ciebie pociągnie do odpowiedzialności za szerzenie kłamstw lewusie
@NaczelnyWoody: zastanawia mnie skąd wiesz że prawaka? Druga sprawa, a to empatia jest jakoś upolityczniona, że lewica ma monopol na nią? Przypominam że dogmaty kościoła od zawsze nawoływały do miłości do bliźnich. Zanim mnie zaszufladkujesz, to nie, nie jestem prawakiem, ani wierzącym.
Zabawne że lewica XXw nawoływała do odrzucenia stereotypów, a XXI się cofnęła w rozwoju ^^