Wpis z mikrobloga

#!$%@? was tez osoby co nie potrafią nawet makaronu ugotować? Wczoraj była wojna bo przyjechał dziewczyny stary niezapowiedzianie i miał wstawić sobie tylko makaron, bo akurat zabrakłoby do obiadu dla niego. No i typ spalił garnek i spalił makaron, makaron zaczął płonąc bo dał ogień za duży i za mały garnek. Wody tam było ze 100 ml. Koleś nigdy nic w kuchni nie zrobił sobie oprócz kanapek z pasztetem. Ja lubie gotowac przeróżne dania i niemiłosiernie #!$%@? mnie nieogarnięcie w kuchni. Zrobię kotletów mielonych czy schabowego, ugotowanie ziemniaków, ryżu czy makaronu to jest podstawa i moim zdaniem każdy powinien to umieć. #gotowanie #zalesie #logikaniebieskichpaskow
  • 82
Ja lubie gotowac przeróżne dania i niemiłosiernie #!$%@? mnie nieogarnięcie w kuchni. Zrobię kotletów mielonych czy schabowego, ugotowanie ziemniaków, ryżu czy makaronu to jest podstawa i moim zdaniem każdy powinien to umieć


@JavierDaY: Pomijając na chwile tego gościa to mam wrażenie, że masz bul doopy na zasadzie "ja coś lubię i umiem to wszyscy powinni, przecież to takie proste".
Trochę jak by pilot powiedział, że jak można nie umieć pilotować chociaż
@dzana: Też mi się przewinęło kilka takich współlokatorów/współlokatorek - najbardziej gniłem z takiej jednej drobnej dziewczyny, może ze 160cm i wagi tyle co worek gipsu, a za każdym razem w słoikach woziła ze 20kg xD
Ale z nudów pomagałem i coś tam jakichś prostych potraw uczyłem gotować - zrzuta na dwie porcje obiadu, ja uczę jak to ugotować, a oni kroją rzeczy i zmywają po obiedzie - całkiem mi się podobał
@JavierDaY: ja znam łaskę co kurczaka wierzyła bo jej śmierdział... Niektórzy ludzie muszą udawadniac bohaterów, a inni są życiowymi niedorobiencami bo żyją w przekonaniu, że jestem mężczyzną/kobieta to podstaw nie muszę znać.
@JavierDaY: Tak. Ale w porównaniu nie chodziło o trudność w nauczeniu się a ogólnie w podejściu do tematu ludzi którzy jakąś wiedzę posiadają. Bez względu na trudność niektórzy mogą nie lubić danej czynności albo nie mieć talentu do tego. Zgadzam się z makaronem bo tam nawet jest instrukcja a jak nie ma to można wygooglować. Mimo to Twoje podejście jest bez sensu. Jak dziecko- "nie umiesz tego? ja to umiem nawet