Wpis z mikrobloga

Miałem właśnie stłuczkę. Babka zjechała z lewego pasa na mój prawy, zajechała mi drogę, nie dałem rady wyhamować i puknalem ja przednim zderzakiem w tylny. Babka starsza, z jakimś synem Sebkiem ok. 30 twardo się upiera, ze skoro jej wjechałem w tył, to moja wina. xD Nie przyjmuje w ogóle do wiadomości, ze mymusila, bo - uwaga - gdyby tak było to bym miał uszkodzony bok, a nie przód. Powiedziałem im, ze tylko dostaną mandat, ale uparli się czekać na bagiety. xD

#motoryzacja #kolizja #stluczka
  • 132
@jamnikwbluziezkapturem: ja miałem taką sytuację, że zaraz za skrzyżowaniem spomiędzy dwóch autobusów na zatoce wyjechał jakiś mały samochodzik prosto przede mnie. No i go lekko dupnalem. Koleś się upierał, że chce 200 zł za zderzak. No ale jak go uświadomiłem, że wymusił pierwszeństwo to od razu zmiękł i się rozeszliśmy. U niego pęknięty zderzak, u mnie tylko wygięta rejestracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jamnikwbluziezkapturem piszesz by zawsze walczyć o swoją rację. Na jesień 2018 miałem podobne zdarzenie jak ty. Pracowałem w pizzerii, jeździłem takim oplem corsą drugiej generacji czy jak to się tam zwie w wersji swing (złote auto) było tuż przed zamknięciem restauracji wracałem na bazę, padał deszcz opony miałem wręcz kijowe daje na zielonym świetle a tu z nikąd staje mi na środku skrzyżowania opel astra ja po heblach nic z tego nie