Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@karol-t: ale dałeś im znać jasno na etapie rekrutacji 3 tyg temu, że jednak nie jesteś zainteresowany? Podpisywałeś jakiś list intecyjny w postaci emaila albo formularza,że jesteś chętny rozpoczęciem pracy od xyz?
@ririsu12:

Powiem Ci jak to działa. Po prostu w tym okresie postawili na kogoś innego, kto wydawał im się... lepszy / tańszy / bardziej kompetentny.

Po 3 miesiącach osoba #!$%@?ła z firmy. Pracownik był potrzebny więc wzięli wtedy Twoje CV i dzwonią z ''super wiadomością".

W takiej sytuacji lepszą pozycję negocjacyjną, więc zamiast się rzucać i oburzać lepiej powiedzieć o swoich wymaganiach (większych niż podczas pierwszej rozmowy), nuż się uda ;)
A tego screena to powinieneś wrzucić jako opinię odnośnie tej firmy w google


@Victim: Rozważałem, ale firma i tak ma ocenę 2,4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym sprawa mnie nie zbulwersowała, ale mocno rozbawiła.

Młodym się teraz w głowach poprzewracało KWIIIIIIII


@Kozzziar: Ale żebym to ja jeszcze młody był, zwykły boomer tylko bez zarostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla samego zakończenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: Nie wiem. Wiem, że taka instytucja istnieje i do niej zgłasza się nieprawidłowości. Póki co czuję się szanowany przez pracodawcę więc nigdy nie miałem potrzebny zgłębiania wiedzy dotyczącej tego jak działa PiP.

@pieczony-ziemniaczek: a jakieś tu masz nieprawidłowości?