Wpis z mikrobloga

Ktoś popełnia wykroczenie? No cóż, nie będzie możliwości go identyfikować, ponieważ on nie popełnia wg statystyk więcej wykroczeń niż kierowcy aut... Odwracanie kota ogonem. Co ja #!$%@? czytam. A jak ktoś komuś furę przerysuje to też wyskoczysz ze statystykami @reddin ?
#prawodrogowe #patologiazewsi #rower #polskiedrogi #wroclaw #polskiyoutube #pytaniedoeksperta #stopcham
Pobierz BomBom - Ktoś popełnia wykroczenie? No cóż, nie będzie możliwości go identyfikować, p...
źródło: comment_1624869419IIGhR8FiTVdgdjpfBsSSGi.jpg
  • 79
@BomBom:

Bo w jaki sposób pieszy ma zarysować auto podczas ruchu na jezdni? Na pasach? No widzisz, twoje auto zostało zarysowane jak było zaparkowane, sam sobie odpowiadasz


Skup się: moje auto zostało zarysowane jak stało. Zostałem z tym problemem pozostawiony sam sobie. Dlaczego?
@BomBom:

Czyli z tematu o rowerzystach namierzamy teraz pieszych tak? Którzy jeżdżą na czerwonych światłach i rysują w korkach ludziom fury tak ?


Jakich #!$%@? korkach. Auto może być porysowane w bardzo wielu sytuacjach, nie tylko w korkach.

Nie. Zmierzamy do wyjaśnienia argumentu "został pozostawiony samemu sobie". Podałem ci przykłady, gdzie ja zostałem pozostawiony samemu sobie, z czego dwa przypadki dotyczyły auta z tablicami rejestracyjnymi.

Próbuję ci wytłumaczyć, że tablice niczego
@BomBom:

Ale dajesz mi argument pieszego, nie rowerzysty


pieszego i kierowcy. Pamiętasz, dwa razy na parkingu auto załatwili mi kierowcy. Kierowcy siedzieli w aucie, które miało rejestrację. A mimo to zostałem pozostawiony sam sobie.
@janekplaskacz: No tak, ale jesli masz monitoring, czy byłbyś w aucie i zapamiętał blachy które były byś nie był ¯\_(ツ)_/¯ Widzisz tą różnicę którą chcę pokazać? U Ciebie złożyły się okoliczności, w przypadku braku blach to brak blach
@BomBom:

No tak, ale jesli masz monitoring, czy byłbyś w aucie i zapamiętał blachy które były byś nie był


Pod warunkiem, że:
- będzie monitoring
- będą blachy
- blachy będą prawdziwe
- blachy będą czytelne
- monitoring będzie wystarczającej jakości, żeby odczytać małe numerki (bo chyba nie zakładasz, że będą tak wielkie jak na samochodach, co nie? Będą wielkości motocyklowych albo nawet mniejsze).

Człowieku, jak nie złapiesz za rękę to