Wpis z mikrobloga

Komentarze kukoldów odnośnie mojego wysrywu o prawie jazdy dały mi inspirację.
Dziękujemy spermiarze - dzięki wam #!$%@? na emeryturki k0bietom, bo uważacie że im się należy bo mają cipę.
One nic nie muszą, a wy musicie wszystko. Nawet mi was nie żal, woły robocze. Oto #pieklokobiet w praktyce.

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #przegryw #rozowepaski
Pobierz swiety_spokoj - Komentarze kukoldów odnośnie mojego wysrywu o prawie jazdy dały mi in...
źródło: comment_1624619738Gge9xN6RXH8oetc1xUefpz.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@summonerslu: Ta z tym lepszym wykształceniem to hit XDDDD
Większość z tych "lepiej wykształconych" od mężczyzn kobiet to absolwentki jakichś śmiesznych kierunków typu europeistyka albo zarządzanie polem namiotowym.

Już wystarczy powiedzieć, że po tym bez znajomości typu stary europarlamentarzysta albo inny prokurator nie ma nawet co myśleć o pracy w zawodzie.
I co takiej kobiecie po tym wyższym wykształceniu skoro jest ono nic nie warte? To nie jest medycyna albo jakaś
@swiety_spokoj: Problem polega na tym, że spermiarstwo nie wymaga dużo siły dzieki technologii. Zanim ludzie zaczeli masowo używać smartfonów, mediów społecznościowych i aplikacji typu tinder* itp. spermiarstwo na tak dużą skalę było po prostu niemożliwe fizycznie. Napisanie komenta ze spermiarskimi komplementami pod zdjęciem grubawej lochy albo przesunięcie każdej dziewczyny na tinderze w prawo w nadziei, że może się zarucha nie kosztuje wiele czasu ani wysiłku. Dodatkowo w internecie ludzie są mniej