Wpis z mikrobloga

@Czepialski: xD
Lniane spodnie garniturowe/bawełniane chino i do tego biała koszula lniana wyglada elegancko, a jednocześnie jest swobodne i przewiewne bardziej niż jakieś wieśniackie gówno z bazaru. Co do butów to nie widzę żadnego usprawiedliwienia, żeby na te 2 godziny założyć pantofle z naturalnej skóry, które dobrze ilozlują termicznie z obu stron zamiast bazarniczych "halówek"
  • Odpowiedz
@stanley___: Kochałem moje technikum w którym za sportowe buty, lub niewłaściwy ubiór, tzn na sportowo zamiast garnituru przy 30 stopniach groziło zbieranie petow w parku, lub przerzucanie węgla (skończyłem szkołę w tym roku, więc tak, w dzisiejszych czasach takie patologie jeszcze się zdarzają). Niech sobie dzieciaki chodzą jak chcą, nie rozumiem dlaczego maja sie gotować w koszulach, garniturach na takiej patelni.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ubierać masz się stosowanie do miejsca.
Hipotetyczna sytuacja przedstawicielka jakieś firmy spotyka się z inwestorami na placu budowy dajmy nw nowej ogromnej galerii handlowej. Wszędzie rozkopy, błoto etc. Budowa wiadomo. I owa pani ma latać po tym błocie w szpilkach? Wiadomo że nie, tylko wy wykopki robicie #!$%@? z savoir vivre.
Jeśli wymagamy danego stroju to naszym obowiązkiem jest zapewnienie warunków by tej strój ubrać.
Robiąc imprezę z dress codem
  • Odpowiedz
@xloginlogin123 XD no to masz zakończenie roku szkolnego. Masz 25 stopni ciepła. Masz 16 lat. Faktycznie nie możesz ubrać się w czyste długie spodnie, jakieś mniej sportowe buty i koszulkę biała.

Od razu wyskakujesz z jakimś dowalonyn przykładem.

To teraz uważaj. Jak byłem oglądać mieszkania to pani była w jeansach białej koszulce i szpilkach. Jak mieliśmy iść na plac to zmieniała szpilki na trepy, na koszulkę zakładała robocza bluzę, ale widać że
  • Odpowiedz
Kiedyś ludzie się ubierali bo to była ważna uroczystość, zdobyć dużą wiedzę która jest coś warta i dostać certyfikat. Dziś te wszystkie mietki są taśmowo produkowane, wiedza takiego to 1/10 tego co kończył 30..40 lat temu więc i wartość takiego szajsu jest i 10x mniejsza, i po wuja się stroić jak to kolejne gówno do odfajkowania jak np wierszyk na apelu.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Jak pamiętam moje zakończenia roku to zazwyczaj było 32+. Ale mogło by być nawet 20 bo jak zamkniesz na malutkiej sali gimnastycznej 100-150 osób to nawet w zime będzie gorąco.

ak mieliśmy iść na plac to zmieniała szpilki na trepy, na koszulkę zakładała robocza bluzę, ale widać że cyzsta. Brala kask i kamizelke

Czyli zmieniła ubranie na stosowne do otoczenia? No niesamowite, dokładnie o tym napisałem komentarz.
  • Odpowiedz
@xloginlogin123 Dobra #!$%@? faktycznie w 30 stopniach nie wytrzymasz godizny uroczystości. Szczególnie na dworze. Faktycznie nie da się.

No była ubrana elegancko i jakoś się dało zmienić ciuchy.

Tak ludzie zawsze mdleją w salach gimnastycznych. Uwierzlbym że w kościele bo się zdarza. W sali gimnastycznej w życiu.
  • Odpowiedz