Wpis z mikrobloga

@stanley___: #!$%@?ć maczetami ludzi którzy myślą, że trzeba "na galowo", bo polski nauczyciel to zawód, który trzeba poważać w jakikolwiek sposób.

I cyk, 2 miesiące wakacji po trudnym roku siedzenia w domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: ja pamiętam jak na zakończenie gimnazjum poszedłem w zielonych spodenkach i różowej koszuli. Było to tylko dlatego że nauczycielka która była naszą wychowawczynią i uczyła plastyki była niezwykłą #!$%@?ą. Oceny zależały od tego czy cie lubiła czy nie. Nigdy przy konflikcie nauczyciel vs uczniowie nie stanęła po naszej stronie. Ha tfu na to #!$%@?
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ale tu w żadnym przypadku nie chodzi by coś wytrzymywać. Istotą tego słynnego "savoir vivre" jest ułatwianie życia a nie udowadnianie kto jest większym mężczyzną i przebiegnie pustynię w garniturze bo jest maczo.
Tak samo jak ustawienie sztućców na stole, które ma ułatwić jedzenie użytkownikowi. Tak samo ubrania mają gwarantować komfort twój i twoich towarzyszy w pomieszczeniu.
Wymaganie ubioru który jest nieadekwatny do miejsca jest ogromnym nietaktem ze strony
  • Odpowiedz
90% dzieciaków które dzisiaj widzę udających się na zakończenie roku nosi sportowe buty do koszuli a i często w krótkich spodenkach :O Za moich czasów tak się ubierała patologia i klasowe cwaniaczki...


@stanley___: Aha, rozumiem, że lepiej by było, jakby wszystkie dziewczynki ze zdjęcia poszły na zakończenie roku w szpilkach i spódniczkach, a wtedy zgodnie z wykopową mizoginistyczną narracją (albo po prostu boomerskim #!$%@?) można byłoby z czystym sumieniem narzekać,
  • Odpowiedz
@stanley___: widzę, że młode p0lki ubierają się coraz bardziej wyzywająco. Krótkie spódniczki to gruba przesada. A to mówienie o upale jest śmieszne. Ja prawie zawsze w lato chodzę w długich spodniach i jakoś nie jest mi za gorąco.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spere: A może coś w tym jest? Słyszałem kiedyś fajną hipotezę. Mamy przodka małpę która w wyniku mutacji rodzi się super inteligentny. Ten małp ma mózg jak sklep. Wie że jest mądry, dobiera sobie najinteligentniejsze małpy jako partnerki, płodzi dużo dzieci. Ewolucja robi swoje, dzięki wysokiej inteligencji przodkowie ludzi przeżywają. Ale te jego pierwsze pierwotne geny inteligencji mimo wszystko się rozcieńczają. Z każdym pokoleniem mamy więcej z małp a mniej
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter Trzeba odróżnić trudną sytuację finansową (u mnie też często się nie przelewało i różne te ubrania były...) od tego jak to dzisiaj wygląda. Brak poszanowania uroczystości, innych osób oraz samego siebie przez ludzi których ewidentnie stać na buty za 70zł które wielokrotnie się przydadzą a zamiast tego pajacowanie jacy to oni luzaki nie są.
  • Odpowiedz