Wpis z mikrobloga

@stanley___: szczerze mówiąc to zależy od wieku. Dzieciaki z podstawówki pod krawatem i w lakierkach wyglądają równie zabawnie co w spodniach, koszuli i trampkach, najważniejsze żeby był ubrany schludnie i nie śmierdział. W szkole średniej już fajnie jakby ubrali się stosownie do sytuacji. A no i patologia to zawsze ubierala byle co, a na nogi abibasy te same, którymi przez ostatni kwartał haratali w gałe i łazili po garażach, a
  • Odpowiedz
@stanley___: tak jak ty :O. Będziesz małolatom mówił jak mają się ubrać w 30 stopni... Jakby to kogoś obchodziło jak oni się ubierają. Na szczęście ja nie szukam na siłę po ulicach jak kto się ubrał. Jakbym miał się tym przejmować to bym był żałosny. Za młodu byłem ministrantem w kościele i ksiądz dawał nam nakaz noszenia pełnego ubioru(tj. komeżka takie coś na szyje i suknia xD) przez to właśnie
  • Odpowiedz
@stanley___ co wykopki ostatnio mają taki ból dupy o to, jak ktoś wygląda. W gorących post w narracji, że ci którzy mają tatuaże to podludzie, tutaj czepiasz się dzieciaków, a kiedyś widziałam wpis mirka, któremu przeszkadzało, że dziewczyny noszą bluzy. Uspokójcie się w tych piwnicach :p
  • Odpowiedz
@stanley___: Kiedyś to panna młoda chodziła w pięcio kilogramowej sukni z gorsetem w którym nie dało się oddychać i w szpilkach na weselu które trwało do białego rana, a dziś coraz więcej z nich od razu po sesji zdjęciowej wskakuje w trampki XD

Dzisiejsza moda coraz bardziej skręca w kierunku "trampki do wszystkiego" i bywa to tak kontrowersyjne jak własnie suknia ślubna i trampki lub lekka, letnia sukienka i do
  • Odpowiedz
Lol dawanie #!$%@? o trampki xD mam 30 lat i szczerze, to mnie cieszy zluzowanie gaci w sferze publicznej. Nawet w pracy ludzie ubierają się nie tak jak musza, tylko jak chcą. Idzdzie chodzić se w garniakach sami, jak tak wam tęskno.
  • Odpowiedz
@stanley___ bo to były Twoje czasy, a teraz są ich, więc odpitol się od nich, bo niczym nie różnisz się od mochera, głosującego na PiS, żeby wnuczką było lżej, a w ogóle to za komuny żyło się lepiej
  • Odpowiedz
@stanley___: Te dziewczyny to ile maja lat? 12, 14? Wyglądają bardzo schludnie. Szczerze, to bym się cieszyła, gdyby moja córka w tym wieku wolała iść w trampkach a nie na obcasach.
  • Odpowiedz