Wpis z mikrobloga

@Zimnok: jak kupowałem rower, to chciałem się szarpnąć i wydać tego tysiaka, żeby już coś lepszego mieć. Ale się zdziwiłem, jak mnie na forum wyśmiali i kazali kupić jakąś używkę za 2,5k, bo w tych pieniądzach niczego nowego nie kupię. A kupiłem finalnie lazaro za chyba 1300 i se śmigam do dzisiaj i nic mu nie jest. Mi też nogi nie odpadły. Tfu na pasjonatów
  • Odpowiedz
XD mam rower za 1500 zł od 3 lat. Kross track 2 polecam. Nikogo nie naraziłem a w szczególności siebie :) smigam aż miło codziennie do pracy i do miasta też


@SzybkiBizon: Nie wiadomo o rower do czego chodzi. Do jazdy po mieście ok. Ale weź ten swój rower na single track w góry to jest spora szansa, że wrócisz bez roweru i bez zębów.
  • Odpowiedz
wystarczy wejść na #wykoptribanclub, żeby zobaczyć że wcale nie jest potrzebny rower za 7k żeby pojeździć. Może jak ktoś startuje w zawodach to warto, ale tak to nie widzę konieczności wydawania takich pieniędzy.


@Paczek_w_masle: Tylko Triban to nie typowy tani rower, bo ma dobry osprzęt i niską marżę giga sklepu. Większość tanich rowerów to szrot niestety, ale jak ktoś potrzebuje, żeby koła się kręciły to i tak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stateknaniebie: no nie wiem, mój rower kosztował 850zl 4 lata temu i uwaga, dalej jeździ. Rama cała, nie jest wygieta. Nawet lancucha mu jeszcze nie zmieniałem, pięknie to zmienie. Jedyne co to oponę bo pekla tylna
  • Odpowiedz
@kajo mam rower za 1879? Zł. Od 4 lat. Lazaro na osprzęcie Alivio. Zrobiłem na nim 15 k km. Jedyne co się zepsuło to korba na kwadrat. Kupiłem nową za 20 zł. Oraz ostatnio piasta z tyłu. A jeżdżę dość ostro i z dużym obciążeniem. Ogólnie bajka.
  • Odpowiedz
@kajo: A np używane rowery? W okolicy mam serwis gdzie są używane markowe rowery, każdy serwisowany. Można kupić tanio rowery ze świetnym osprzętem.

Mam dwóch rowerowych freakow w pracy, i z tego co opowiadają wynika, że to właśnie osprzęt przy częstym użytkowaniu nie daje rady. Zatem spodziewam się że jeżeli jest przeceniony, to takie elementy jak rama, widelec, jakaś kierownica mogą być tej lepszej jakości, ale wszelki inny osprzęt będzie
  • Odpowiedz
4 czy może już 5 lat temu kupiłem z decathlonu rockridera 340 za jakieś 7 czy 8 stówek. Każdego lata jedżę nim casualowo do roboty i po pobliskich okolicach - do moich potrzeb nie widzę sensu wydawać więcej, a do tej porty nic sięw nim nie zepsuło poza trochę rozregulowanymi przerzutkami (trzeba się pobawić naciągiem linki, ale i tak działają tylko niektóre gorzej wchodzą) oraz ze 2 razy nasmarowałem łańcuch olejem bo
  • Odpowiedz