Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1413
I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego prezydenta, szanowanego za granicą, inteligentnego, znającego języki ale przede wszystkim znającego się na swojej robocie i umiejącego postawić się szkodliwej prawicowej władzy katolickiego betonu. Ale nie, stare dziady i incele z konfederacji wybrali debila-zakolaka ośmieszającego nas na arenie międzynarodowej i stawiającego Polskę w opozycji do wszystkich zamiast budować współpracę. Ależ to #!$%@? boli. #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa #polityka
PomidorovaLova - I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego...

źródło: comment_1624205995xe0BBJLg1otxaQbay4QErY.jpg

Pobierz
  • 217
@PomidorovaLova: Jeden Chu*** czy lewica czy prawica. Jedni chcą jakieś śmieszne rzeczy wprowadzać z lewej strony. Prawicowe oszołomy chciałby państwa kościelnego. Czego by nie robić. Zawsze będą się kłócić i walczyć.
@L3GI0N
Ilu ludzi tam by nie maszerowało. Zawsze znajda się jakieś pokemony…
Ludzie w tv później nie zobaczą normalnych ludzi, którzy tam maszerowali i wspierali innych. Byli rodzice osób LPG. wspierali swoje dzieci. Maszerowali normalni ludzie. Wszyscy będą widzi z
@PomidorovaLova byłem neutralnie nastawiony do Trzaskowskiego ale kurde jak szybko warszawa się zmienia to jest kosmos. Nie wiem jak duża część to jego zasługa a jak duża to mieszkańców ale różnica między Warszawą a innymi miastami będzie się tylko powiększać. Nie podobało mi się że jest on kandydatem z koalicji ale tbh nie wiem czy ktokolwiek byłby realnie i bezstronnie lepszym kandydatem