Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1413
I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego prezydenta, szanowanego za granicą, inteligentnego, znającego języki ale przede wszystkim znającego się na swojej robocie i umiejącego postawić się szkodliwej prawicowej władzy katolickiego betonu. Ale nie, stare dziady i incele z konfederacji wybrali debila-zakolaka ośmieszającego nas na arenie międzynarodowej i stawiającego Polskę w opozycji do wszystkich zamiast budować współpracę. Ależ to #!$%@? boli. #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa #polityka
Pobierz PomidorovaLova - I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego...
źródło: comment_1624205995xe0BBJLg1otxaQbay4QErY.jpg
  • 217
To odwracaj ile chcesz. Pytałem o DOWODY

@ziumbalapl: To nie są dowody tylko opinie.

Dostrzegam i to na tyle, że żadna partia mi nie odpowiada. Mówię o tym, że nie dostrzegają kuce. Podasz im dokładny cytat, a Ci zamiast przyznać rację, robią synchroniczne fikolki.

Do czasu aż przyjdzie kampania i będziesz chciał się zdecydować na którąś (dużego wyboru nie masz) i wtedy będziesz robił swoje salta.

Nie przeszkadza im to, że
To nie są dowody tylko opinie.


@bastek66: Dowody na to, że kuce ślepo bronią Korwina i reszty to komentarze w każdym znalezisku, które opisuje jakąś głupią wypowiedź. To nie jest moja opinia, one przecież istnieją.

Do czasu aż przyjdzie kampania i będziesz chciał się zdecydować na którąś (dużego wyboru nie masz) i wtedy będziesz robił swoje salta.


Ewentualnie to oleje i nie pójdę głosować. A kuce dalej będą bronić idoli jak
Dowody na to, że kuce ślepo bronią Korwina i reszty to komentarze w każdym znalezisku, które opisuje jakąś głupią wypowiedź. To nie jest moja opinia, one przecież istnieją

@ziumbalapl: Przecież można znaleźć zaślepionych w każdej stronie politycznej. Znowu zaczynasz.

Ewentualnie to oleje i nie pójdę głosować. A kuce dalej będą bronić idoli jak sekta, choćby im pluli na mordy.

No właśnie nie, konfa ma zerowy wpływ na życie kucy w porównaniu
Przecież można znaleźć zaślepionych w każdej stronie politycznej. Znowu zaczynasz.


@bastek66: Oczywiście, że MOŻNA ZNALEŹĆ. Kua, przecież to jasne. W przypadku Konfederacji to jednak się zdarza o wiele, wiele częściej. Kuce bronią swoich idoli nawet gdy ewidentnie pieola glupoty. Skoro ja czegoś takiego osobiście nie robię w stosunku do polityków, czy partii, to mam prawo ich z tego rozliczać, potępiac i krytykować. Prosta sprawa. A uczepiłem się akurat Konfederacji,
@PomidorovaLova: ale... Czaskoski wyszedł pierwszy raz od roku z ratusza xd W ogóle go nie było widać. Ja go kojarzę tylko z głupiego marnowania pieniędzy publicznych w Warszawie. Próba robienia z niego Chadkowskiego jest lekko żenująca, bo jedynie wyszedł do ludzi na tym marszu. Tyle 'może'. Mimo, że Dudy nie cierpię, to Trzaskowski dalej nie byłby jakimś 'dobrym' kandydatem.
@PomidorovaLova: XDD
Koleś który ma #!$%@? na rządzenie w stolicy i realizacje obietnic wyborczych, bo wie że i tak w lokalnych wyborach jak zwykle wygra nienawiść do PiSu.
Jedyne co ma do zaoferowania, to tak samo jak Tusk, pusty marketing i nic więcej ale to zupełnie wystarczy w ‚polskim hehe katotalibanie'
Nie dość że Murzyni, Niemcy, żydzi, to jeszcze lubisz Trzaskowskiego. Twoje całe życie chyba polega na robieniu na złość twojemu
@PomidorovaLova: To że cię #!$%@? Pawłowicz nie znaczy, że Trzaskowski jest tak zajebistym prezydentem miasta, jak go opisałaś. Koleś ma taka sama taktykę, jak Donek. „Ważne że prawaków piecze dupa” na tym polega jego potężną taktyka. Czasem zapoda jakimiś debilizmami jak karta lgbt, tęczowy hostel, czy wsadzi muzułmanina na wyspę, ktory będzie martwe kozy wrzucał do Wisły..
Walić obietnice wyborcze. Walić to ze ciagle podnosi kolejne opłaty. Wazne ze czasem „zmasakruje”