Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1413
I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego prezydenta, szanowanego za granicą, inteligentnego, znającego języki ale przede wszystkim znającego się na swojej robocie i umiejącego postawić się szkodliwej prawicowej władzy katolickiego betonu. Ale nie, stare dziady i incele z konfederacji wybrali debila-zakolaka ośmieszającego nas na arenie międzynarodowej i stawiającego Polskę w opozycji do wszystkich zamiast budować współpracę. Ależ to #!$%@? boli. #bekazpisu #bekazprawakow #warszawa #polityka
PomidorovaLova - I pomyśleć, że Polska mogłaby mieć teraz zajebistego, tolerancyjnego...

źródło: comment_1624205995xe0BBJLg1otxaQbay4QErY.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
tolerancyjnego

Te bajkowe stwory to twoi rodacy pawianie.

zadne bajkowe stwory nie są tak szkodliwe jak te kościelne

stare dziady i incele


@PomidorovaLova: @RozowaZielonka: ten temat to złoto hipokryzji xD

Jeszcze dalej obrażajcie reszte świata, na pewno ktoś was potraktuje poważnie xD
  • Odpowiedz
Jakie fikołki ty neuropejski dronie? Potrafisz cokolwiek poza rzucanirm wyświechtanymi formułkami?


@bastek66: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD umiesz na siebie w lustrze spojrzeć hipokryto? Kategoryzujesz mnie od razu do jakiejś grupy. Ja zwyczajnie stwierdzam, że nie umiesz angielskiego i póki co mam rację bo nie zrozumiałeś nawet przywitania.
  • Odpowiedz